При нынешнем разнообразии сайдинга на рынке у покупателя зачастую просто разбегаются глаза - обилие цветов, производителей, разброс цен - кажется, выбрать то, что нужно именно Вам - задача непосильная. Попробуем, для начала, разобраться в преимуществах и недостатках самых популярных стран-производителей сайдинга на российском рынке: канадского и российского.
 • 0
 • Кошик порожній

Какой виниловый сайдинг выбрать - канадский или российский

Какой виниловый сайдинг выбрать - канадский или российский

Какой виниловый сайдинг выбрать - канадский или российский

10.11.201336

1. Канада - страна рождения винилового сайдинга, производить его здесь начали ещё в середине двадцатого века.Таким образом, основное преимущество канадского сайдинга - налаженная и постоянно совершенствующаяся технология производства, современное оборудование, позволяющее соблюдать точную геометрию панелей, а так же прочность и стойкость к перепадам температур. Можно смело сказать, что качество канадского сайдинга не вызывает сомнений. Так же стоит сказать и о цветовой гамме - у канадских производителей в ассортименте доминируют пастельные тона, стойкие к выгоранию. Пожалуй единственным недостатком зарубежных производителей является более высокая, по сравнению с российскими, цена.

2. На российский сайдинг так же стоит обратить своё внимание при выборе отделочного материала для дома. Если отдать предпочтение известным производителям, то качество сайдинга будет отличным. Производится он в основном по уже существующим технологиям и на зарубежном оборудовании. Цветовое решение порой более разнообразно, что для многих покупателей является приоритетом.

При выборе производителя винилового сайдинга стоит обратить внимание так же и на наличие его на складах продавца, что бы в будущем, при возникновении необходимости, не возникло проблем с добором. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх