Каркасное строительство - технология существует много лет, жилые дома такого типа с недавнего времени хорошо себя зарекомендовали и в наших Российских условиях. Самые прочные дома выполняются из металлического каркаса, в основном в горной местности, где приходится учитывать уклон поверхности, деревянный каркас лучше располагать на ровной поверхности и вдали от железных дорог.
 • 0
 • Кошик порожній

Каркасное строительство жилого дома

Каркасное строительство жилого дома

Каркасное строительство жилого дома

03.03.201330

На западе такие дома очень популярны. Стоят такие красивые и никто даже не подозревает, что это дома каркасного исполнения. Каркасное строительство в советские времена велось в основном для бытовых помещений или как временные дачные домики. Качество таких построек "желало лучшего". Если посмотреть на эту технологию в 21 веке:

Каркасный дом последнее время очень популярен у людей со средним достатком. Дом такого типа можно построить за один сезон, полностью соответствующим европейским технологиям. В Дании такие дома государство строит своим гражданам безвозмездно, буквально за 2 месяца.

А цена такого дома в два этажа нисколько не больше обычной 2 комнатной квартиры. Если строить самому будет дешевле в два раза. Только времени займёт на 1,5 месяца больше, любая молодая семья выберет каркасный двухэтажный дом на 200 кв.м., нежели квартиру. При строительстве такого дома не нужна спецтехника, бетономешалка, подъемный кран.

В каркасном доме тепло держится на протяжении длительного времени, по принципу термоса, поэтому сразу при сборке нужно позаботится об вентиляции. Основной материал каркасного дома- это дерево, поэтому снаружи его лучше обшить асбоцементной плитой, как негорючий материал.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх