Один з найбільш поширеним обробним матеріалом є керамічна плитка.

 • 0
 • Кошик порожній

Керамічна плитка

Керамічна плитка

Керамічна плитка

30.06.201516

Один з найбільш поширеним обробним матеріалом є керамічна плитка.

У неї є одна дуже цікава особливість - хоч її історія використання налічує ось уже кілька століть, але вона, як і раніше не виходить з моди. Можливо - це обумовлено тим, що її текстура і малюнок може, дуже добре зміняться з часом, модою, звичаями. В даний час можна зустріти всілякі види плитки - це як керамічна плитка для стін, так і плитка, призначена для підлоги. Так само плитку поділяють за способом застосування - плитка використовувана в ванних кімнатах і санвузлах, і плитка призначена для кухонь, плитка для віталень і житлових приміщень.

 Отже, які параметри необхідно враховувати при виборі тієї чи іншої плитки? Залежно від типу виробництва отримують всілякі види плитки з різними властивостями, які необхідно знати при виборі того чи іншого плитки.

Наприклад, терралья - це вид плитки, виготовлений з цінних видів глини з додаванням різних флюсів, в результаті випалення отримуємо плитку білого кольору, що дозволяє нанести після випалу малюнок, потім проглазіровать і знову піддати повторному випалу. Даний вид плитки рекомендують використовувати для обробки ванних приміщень.

Клінкер отримується в результаті випалення глини під впливом високої температури, з усіх видів дана плитка є найміцнішою. Її часто використовують як для обробки приміщень зсередини, так і для робіт поза приміщенням, даним видом плитки можна робити обробку стін, сходів і навіть басейнів.

В результаті пресування слюди, каолінової глини і кварцу отримують плитку типу грес, за своїми характеристиками міцності вона наближається до граніту, крім того має дуже хорошу опірність до стирання і морозостійкість застосовується в основному для вуличних робіт і там, де спостерігається велике скупчення людей.

Майоліки отримується в результаті пресування глини, після чого наносять непрозору кольорову глазур, і піддають подвійному випалу, Даний вид плитки застосовують у ванних кімнатах, кухнях.

В результаті пресування польового шпату, білої глини, і кварцу виготовляють - керамічний граніт. Він має дуже міцну і майже осклованих структуру. Даним типом плитки користуються при обробці громадських приміщень, так як вона стійка г будь-яких забруднень.

Крім усього іншого враховуйте при виборі плитки наступне її властивість - її міцність збільшується з її товщиною.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх