Будівлям кожні 15-30 років необхідний капітальний ремонт, а для планового ремонту потрібно ще більше частий часовий період.

 • 0
 • Кошик порожній

Керамограніт для зовнішньої обробки

Керамограніт для зовнішньої обробки

Керамограніт для зовнішньої обробки

24.06.201527

Будівлям кожні 15-30 років необхідний капітальний ремонт, а для планового ремонту потрібно ще більше частий часовий період.

І якщо десятки років потрібні для того, щоб комунікації зносилися, то 2-3 роки достатньо для втрати зовнішнього вигляду фасадів. Сьогоднішні технології зробили витрати на ремонт фасадів нижчими. Це відноситься також і вентильованих фасадів і до облицювання керамічною гранітом.

 Несуча конструкція, плитка і утеплювач складають вентильований фасад. Такі фасади, крім звукоізоляції, забезпечують і прекрасну теплоізоляцію. Для створення довговічного, а не тільки величного покриття керамограніт підходить якнайкраще. Вентильовані фасади забезпечують вирівнювання стінових поверхонь, в просторі між облицювання і стіни створюється мікроклімат, а монтаж таких фасадів здійснюється досить швидко.

 Ніякі погодні умови не страшні фасадам з керамічного граніту. Його не було вицвечівает спекотне сонце, що не випромінюють дощі, та й мороз не може завдати шкоди. Цей міцний, безпечний і красивий матеріал не токсичний і не має радіаційного фону.

 Спеціальні клеї повинні використовуватися при облицюванні керамогранітом. Так як його можна кріпити на цемент, в силу того, що керамограніт Atlas Concorde Aston Wood має дуже низьке водопоглинання. На зворотному боці керамограніта наклеюють скловолокнисту сітку, це робиться з метою безпеки, так як сітка вбереже від розсипання плитку, якщо станеться випадковий розкол.

 Облицювання керамічною гранітом є однією з протипожежних заходів. Чи не здатність цього матеріалу до горіння, виключає його загоряння і поширення пожежі.

 Велика колірна гамма керамічного граніту дає простір польоту фантазій дизайнерів і архітекторів. Сучасний авангардизм представляють ділові центри, які облицьовуються полірованим або полуполірованную керамогранитом, в поєднанні з дзеркальними стеклами. Менш сильні емоції виникають від матової і неполірованих плитки, які є традиційними в облицюванні фасадів офіційних будівель. А облицювання керамогранітом таких установ як палаци культури, кінотеатри та театри, а також міські басейни і торгові ряди, виглядає вкрай доречно. 

У будівництві котеджів і заміських будинків облицювання керамічною гранітом займає велику частку. Фактурна керамогранітна плитка дасть можливість втілити будь-які ідеї - від скромного будиночка до розкішного замку.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх