Будівлям кожні 15-30 років необхідний капітальний ремонт, а для планового ремонту потрібно ще більше частий часовий період.

  • 0
  • Кошик порожній

Керамограніт для зовнішньої обробки

Керамограніт для зовнішньої обробки

Керамограніт для зовнішньої обробки

24.06.201596

Будівлям кожні 15-30 років необхідний капітальний ремонт, а для планового ремонту потрібно ще більше частий часовий період.

І якщо десятки років потрібні для того, щоб комунікації зносилися, то 2-3 роки достатньо для втрати зовнішнього вигляду фасадів. Сьогоднішні технології зробили витрати на ремонт фасадів нижчими. Це відноситься також і вентильованих фасадів і до облицювання керамічною гранітом.

 Несуча конструкція, плитка і утеплювач складають вентильований фасад. Такі фасади, крім звукоізоляції, забезпечують і прекрасну теплоізоляцію. Для створення довговічного, а не тільки величного покриття керамограніт підходить якнайкраще. Вентильовані фасади забезпечують вирівнювання стінових поверхонь, в просторі між облицювання і стіни створюється мікроклімат, а монтаж таких фасадів здійснюється досить швидко.

 Ніякі погодні умови не страшні фасадам з керамічного граніту. Його не було вицвечівает спекотне сонце, що не випромінюють дощі, та й мороз не може завдати шкоди. Цей міцний, безпечний і красивий матеріал не токсичний і не має радіаційного фону.

 Спеціальні клеї повинні використовуватися при облицюванні керамогранітом. Так як його можна кріпити на цемент, в силу того, що керамограніт Atlas Concorde Aston Wood має дуже низьке водопоглинання. На зворотному боці керамограніта наклеюють скловолокнисту сітку, це робиться з метою безпеки, так як сітка вбереже від розсипання плитку, якщо станеться випадковий розкол.

 Облицювання керамічною гранітом є однією з протипожежних заходів. Чи не здатність цього матеріалу до горіння, виключає його загоряння і поширення пожежі.

 Велика колірна гамма керамічного граніту дає простір польоту фантазій дизайнерів і архітекторів. Сучасний авангардизм представляють ділові центри, які облицьовуються полірованим або полуполірованную керамогранитом, в поєднанні з дзеркальними стеклами. Менш сильні емоції виникають від матової і неполірованих плитки, які є традиційними в облицюванні фасадів офіційних будівель. А облицювання керамогранітом таких установ як палаци культури, кінотеатри та театри, а також міські басейни і торгові ряди, виглядає вкрай доречно. 

У будівництві котеджів і заміських будинків облицювання керамічною гранітом займає велику частку. Фактурна керамогранітна плитка дасть можливість втілити будь-які ідеї - від скромного будиночка до розкішного замку.

Інші новини розділу

наверх