Киевская городская государственная администрация хочет благоустроить Майдан Незалежности.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Киев хочет благоустроить Майдан Незалежности

Киев хочет благоустроить Майдан Незалежности

Киев хочет благоустроить Майдан Незалежности

02.10.200720
В свою очередь, заместитель начальника Главного управления градостроительства, архитектуры и дизайна городской среды Виктор Глеба сообщил журналистам, что управление получило поручение мэра Киева Леонида Черновецкого разработать дизайнерское решение по улучшению внешнего вида Майдана.

Согласно разработанному решению управление предлагает изменить конструкцию арки Лядских ворот и акцентировать внимание на их фундаменте, как на музейном экспонате.

Также решение предполагает ремонт и покраску крыш домов, расположенных на Майдане, в единый терракотовый цвет, модернизацию художественного освещения, а также существующего электронного табло на доме профсоюзов с установкой вместо него курантов с музыкальным сопровождением государственного гимна и других патриотических музыкальных произведений.

Кроме того, управление предлагает перенести скульптуру архангела Михаила на стеклянный купол для того, чтобы она была размещена на одной оси со скульптурой, символизирующей Украину, на противоположной стороне Крещатика.

  И. Кильчицкая предположила, что такие общественные слушанья Горадминистрация проведет в январе 2008 г. Киевская городская государственная администрация изучает возможность замены памятника архангелу Михаилу на Майдане Незалежности. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017552 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016459 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016625 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016444 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016480 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016472 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016632 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016489 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх