В Киеве планируется внедрить систему интеллектуального управления транспортом. Это предусмотрено принятой Киевсоветом Программой социально-экономического развития Киева на 2008 г.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Киев: в планируется внедрить систему интеллектуального управления транспортом

Киев: в планируется внедрить систему интеллектуального управления транспортом

Киев: в планируется внедрить систему интеллектуального управления транспортом

21.01.200813

Программой предусмотрены масштабные мероприятия в транспортной отрасли. Проанализировав транспортные кризисные точки столицы, специалисты сделали однозначный вывод, что инфраструктура Киева не рассчитана на такое количество транспорта. Понимая актуальность вопроса, особенно учитывая подготовку к чемпионату по футболу Евро-2012, скорректирован бюджет в 2008 г. с целью ускорить строительство объектов транспортной инфраструктуры.

По дорогам Киева ежедневно курсирует 1 млн. 100 тыс. единиц транспорта: 850 тыс. из них зарегистрированы в Киеве, еще около 250 тыс. - транзит. Это создает постоянные заторы в 76 постоянных местах концентрации транспорта.

Для решения проблемы программой предусмотрено внедрить систему интеллектуального управления транспортом, реконструировать и построить транспортные проекты.

Также планируется внедрить Единую систему парковочного пространства, продолжать развитие наземного пассажирского транспорта и сети метрополитена, модернизировать легкий скоростной рельсовый транспорт.

Внедрение системы управления транспортом, так называемой системы "умных светофоров", даст возможность повысить скорость передвижения транспортных средств на 15-20%, уменьшить количество автомобильных заторов на 20-30%. Расходы горючего уменьшатся на 10-12%, а вредные выбросы в атмосферу - на 13-18%. Существенно снизится аварийность на дорогах - на 10-15%.

 Уже завершено строительство 1-й очереди автоматизированной системы контроля дорожного движения - 124 перекрестка оборудованы "умными светофорами", установлено 3,5 тыс. новых светодиодных светофоров, внедрено 5 объектов с управляемыми дорожными знаками и информационными табло с переменной информацией. Полностью система заработает до 2009 г. На это будет потрачено 200 млн. грн., для окончательного введения системы в действие из госбюджета необходимо 100 млн. грн. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх