Необходимость расширения продиктована растущими потребностями Киева в выставочных площадях.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

КиевЭкспоПлаза ищет площадки

КиевЭкспоПлаза ищет площадки

КиевЭкспоПлаза ищет площадки

18.03.200813
"Экономическое моделирование показывает, что столице Украины в перспективе понадобится выставочный центр общей площадью до 200 тысяч кв. метров.  
Сегодня "КиевЭкспоПлаза" имеет почти 34 тыс. кв. м общей площади, в том числе 28 тыс. кв. м выставочной. Приходится признать, что возможности развития на земельном участке по ул. Салютная, где расположен сегодня выставочный центр, фактически исчерпаны", - говорится в сообщении компании.
Обязательным требованием к новому участку является наличие мощных транспортных магистралей и развитых инженерных сетей.
В то же время, на действующей площадке "КиевЭкспоПлазы" на 2008 год запланировано более 120 выставок.

КиевЭкспоПлаза, выставочный центр:


 КиевЭспоПаза" — современный выставочный центр Украины. Выставочный центр "КиевЭкспоПлаза" имеет развитую инфраструктуру. Три выставочных павильона общей площадью 28 000 кв.м, паркинг на 1560 машиномест, ресторан быстрого питания, конференц-залы, складские помещения, отделение банка и банкомат, дополнительные сервисные службы для людей с ограниченными физическими возможностями. Наряду с выставками, в "КиевЭкспоПлазе" проходит большое количество корпоративных мероприятий численностью от 50 до 15 000 человек. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх