В среду 29 августа 2007 состоялась встреча руководства Министерства регионального развития и строительства Украины при участии заместителей Министра Александры Кужель, Игоря Соколова и Дмитрия Ісаєнка с делегацией провинции Хубэй Китайской Народной Республики. Инициатором рабочей встречи постоянная китайская сторона.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Китайцы буду принмать участие в застройке Киева

Китайцы буду принмать участие в застройке Киева

Китайцы буду принмать участие в застройке Киева

02.10.200728

Губернатор провинции Хубэй господин Ло заявил о намерениях китайской стороны работать на украинском строительном рынке, в частности в Киевской области, которая, по мнению губернатора, имеет похожее географическое расположение с провинцией Хубэй. По его словам, ведущие строительные компании Хубэя на сегодня лидируют в Китае в сферах градостроительства, высотного строительства и строительства автодорог. Сотрудничать в этих направлениях китайская делегация предложила Украине.

В свою очередь в Минрегионстрое поддержали такие предложения китайской стороны. В частности, по словам Александры Кужель, такое сотрудничество даст возможность украинским строителям выучить богатый опыт Китая в сфере строительства, в частности высотного. Вместе с тем, заместитель Министра Игорь Соколов поинформировал китайскую делегацию, что любая иностранная строительная компания, которая имеет намерение работать на соответствующем рынке Украины, должна, в первую очередь, получить лицензию и выучить украинское законодательство, которое регулирует строительную деятельность.

  Стороны пришли к соглашению, которое в ближайшее время будет создана общая украинско-китайская рабочая группа, которая подготовит необходимые документы, которые будут регламентировать двустороннее сотрудничество в сфере строительства. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх