Як вважають китайські вчені, не можна стояти на місці, коли науково-технічний прогрес йде вперед. Люди повинні йти разом із ним, постійно щось створюючи, покращуючи та вдосконалюючи. Цим вони займаються. І нещодавно вийшла чергова новинка від китайців, яка цього разу стосується ринку вікон: склопакети, які можуть генерувати електроенергію.

 • 0
 • Кошик порожній

Китайські вчені порадували світ створеними електрогенеруючими склопакетами

Китайські вчені порадували світ створеними електрогенеруючими склопакетами

Китайські вчені порадували світ створеними електрогенеруючими склопакетами

16.09.201441

Як вважають китайські вчені, не можна стояти на місці, коли науково-технічний прогрес йде вперед. Люди повинні йти разом із ним, постійно щось створюючи, покращуючи та вдосконалюючи. Цим вони займаються. І нещодавно вийшла чергова новинка від китайців, яка цього разу стосується ринку вікон: склопакети, які можуть генерувати електроенергію.

Вченими з Китаю було оголошено усьому світу про те, що вони почали займатися розробкою нового виду склопакета, який має бути "розумним", маючи всі навички та знання для того, щоб зберігати та генерувати енергію. Ця новина відразу облетіла всі сайти виробництва та установок пластикових вікон. Як вважають експерти, саме таке відкриття має зменшити витрати на електричне опалення приміщень у зимову пору року, а також на охолодження повітря у самих кімнатах спекотного літа.

Дослідник Янфенг Гао відкрито оголосив, що, за його словами, нові смарт-вікна сучасного виробництва, на жаль, не можуть на свою повну потужність регулювати кількість світла та тепла від сонячної радіації, яка надходить до кімнати. Це, як наслідок, веде до величезних втрат енергії, яку не використовують, хоча можуть ним користуватися. Головною інновацією є створення віконного пристрою, який матиме свій інтелект, і забезпечуватиме одночасне проходження процесу генерації та накопичення енергії.

Часу, який пішов на те, щоб вбудувати в склопакети сонячні елементи для електрогенерації витратилося зовсім мало. При цьому збереглася висока міцність скла завдяки вченим.

Дослідники, якими також керував Гао, з'ясували, що люди можуть керувати кількістю сонячного світла, яке надходить до кімнати за допомогою прозорого покриття, що складається з оксиду ванадію (VO2). Це покриття здатне змінювати свої властивості під впливом температури довкілля. Наприклад. Під час однієї температури покриття здатне пропускати сонячну енергію, а під час іншої - відображати її. Це корисно використовувати в різні пори року, коли людині в кімнаті потрібна різна кількість сонячного тепла в кімнаті.

Сонячні осередки, які розташовуються навколо самого склопакета, можуть виробляти енергію, реальну для використання для освітлення кімнати, наприклад.

Але варто сказати, що створення смарт-вікон китайцями - не перша спроба створення "розумних" вікон. У цьому питанні далеко пішли американські вчені з лабораторії Міністерства енергетики Сполучених Штатів.

Дата публікації: 16.09.14

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх