Девелоперская компания "Европа", реализующая проект строительства коттеджного поселка на 1030 домовладений в пригороде Киева, намерена уже в следующем году запустить ряд новых проектов. Так, на состоявшейся пресс-конференции член Наблюдательного совета ДК "Европа" Сергей Елисеев заявил, что в 2008 году планируется начать строительство жилых домов в Белогородке (Киевская область).
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Компания

Компания

Компания

19.12.200715

С.Елисеев отметил, что на участке в 400 га компания построит дома в 3, 5, 7 этажей с возможной частичной застройкой территории коттеджами. "Мы не будем заниматься точечной застройкой территорий. Это будут крупные образования типа "Олимпик- Park". То есть, по сути, речь идет о строительство целого города-спутника", - сказал С.Елисеев.

По его словам, сосредоточиться на многоэтажной застройке компания не может не только в силу ограниченных финансовых ресурсов, но и наличия инженерных проблем. "Обеспечить всю Киевскую область инженерией мы не сможем. В Киеве эта проблема хоть и не стоит так остро, как в Москве, но она есть. Хотя здесь легче и дешевле получить электричество. В Москве единовременная плата за подключение к мощности в 1 кВт составляет $1,5 тыс. Аналогичные проблемы там и с водой и канализацией", - сказал он.

Также С.Елисеев сообщил, что компания планирует освоить приобретенный участок в Ялте, где предполагается возведение ряда жилых объектов. Что касается развития в самом Киеве, то в компании пока не рассматривают такой возможности ввиду отсутствия земельных участков. Вместе с тем, в портфеле ДК "Европа" находится проект строительства на Кольцевой дороге крупного торгово-развлекательного центра. Объемы инвестиций в будущие проекты пока не разглашаются.

Напомним, в сентябре 2007 года компания "Европа" заявила о начале реализации масштабного проекта строительства коттеджного поселка в сегменте "эконом-класса" - "Олимпик- Park". В поселке предусмотрено строительство 1030 домовладений, которые расположатся на территории 290 га в направлении по Житомирской трассе. Срок окончания строительства запланирован на 2013 года, стоимость проекта - $270 млн. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх