одлинные ценности нередко становятся объектом заинтересованности нечистых на руку людей. Вот и недавно пострадал еще один предмет искусства.
 • 0
 • Кошик порожній

крадена дорогостоящая картина Дали

крадена дорогостоящая картина Дали

крадена дорогостоящая картина Дали

22.06.201227
В городе Нью-Йорке в одной и картинных галерей, которая расположена на Манхэттене, совершено дерзкое похищение. Грабители украли полотно великого Сальвадора Дали. Стоимость картины под названием "Дон Хуан Тенорио" очень даже значительная - 150 тысяч долларов.

Информация об ограблении стала известна общественности только недавно, а само преступление совершено на прошлой неделе.

В галерее организовано видеонаблюдение, которое помогло немного прояснить картину произошедшего. На записи с камер видно, что к похищению причастен один из посетителей галереи, облаченный в рубашку с клеточным рисунком. В здание он пришел, неся в руках сумку черного цвета. Побродив по залам с картинами, мужчина через некоторое время опять оказался перед объективами камер. На видеозаписи видно, что в сумке находилось полотно.

Органы правопорядка начали следствие по этому делу. Они призывают всех, кому что-то известно об инциденте, помочь в поисках пропавшего предмета искусства. Такое наследие должно быть достоянием всех людей, а не грабителей и воров, которые просто хотят нажиться на прекрасном.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх