Все согласятся с тем, что стояние в очередях - это не самое приятное занятие. Далеко не каждый человек может спокойно простоять несколько минут, ожидая своей очереди. В ходе исследования, проведённого оператором мобильной связи, стало ясно, что самыми терпеливыми являются пожилые женщины.
 • 0
 • Кошик порожній

Кто дольше всех стоит в очередях

Кто дольше всех стоит в очередях

Кто дольше всех стоит в очередях

13.11.201225
Также результаты опроса показали, что человек в среднем может находиться в очереди не более 4 минут. Стоит отметить тот факт, длительность спокойного ожидания напрямую зависит от возраста человека.

В ходе исследования было доказано, что люди старше 55 лет могут стоять в очереди целых 4 минуты. Те, кто находится в возрастной категории 35-44 года, могут ждать своей очереди в банках, магазинах, кассах и т.д. 3 минуты 40 секунд, а те, кому меньше 25 лет, не могут выстоять и 3 минут. Также было установлено, что мужчины являются менее терпеливыми, нежели женщины, так как в среднем они могут ждать 3 мин. 23 сек., а женщины - 3 мин. 59 сек.

Почти 2/3 населения пользуются смартфонами или планшетами во время ожидания, а некоторые даже не для развлечений, но и для проверки рабочей электронной почты или новостей. Так что интернет на смартфонах может приносить и большую пользу.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх