Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • 0
 • Кошик порожній

Купівля фабрики основні аспекти

Купівля фабрики основні аспекти

Купівля фабрики основні аспекти

11.08.2016493

Останні кілька років стався вибух на ринку нерухомості, де стали все частіше пропонувати готові фабрики. Обумовлено це, перш за все, економічними проблемами. Рідше зустрічаються індивідуальні причини. У будь-якому випадку, люди стали звертати увагу на вже готовий бізнес. Звичайно, це полегшує процедуру оформлення багатьох паперів, пов'язаних з початківцями компаніями. Але разом з тим, ризики тут теж існують.

Ризики покупки готової фірми

Купуючи вже існуюче підприємство, ви повинні бути готовими до проблем. Почнемо з головного - причини продажу. Найчастіше - це втрата прибутку з тих чи інших причин. Тобто ви свідомо повинні підготувати себе до того, що доведеться щось міняти, вкладати певні ресурси в розвиток фірми. Так, відкривати і починати свою справу буде дорожче. Але в той же час, не секрет, що "витягувати" компанію з банкрутства часом набагато важче, ніж працювати спочатку з нею.

Перед тим, як зробити покупку варто замовити оціночні послуги. Це убезпечить вас від непотрібних ризиків в подальшому. Ви будете знати, що купуєте і чи відповідає вартість підприємства тому, що вам пропонують. Для фабрики вам потрібна буде оцінка вартості обладнання і приміщення.

Купувати підприємство краще з бізнес-брокером. У чому його завдання? Він забезпечить безпечну угоду. Розуміючи специфіку ведення бізнесу в представленій країні, він може перевірити всі деталі і звести вас з потрібним продавцем. Не варто ризикувати і намагатися оформити угоду без залучення третіх осіб. Інакше, ви можете добре "потрапити" на гроші. Звертайтеся до вузькопрофільних спеціалістів, які займаються саме оформленням угод із продажу та купівлі фірми.

Звертаючись до бізнес-брокерів ви можете укласти з ними договір, підписаний на папері. Це убезпечить вас і його від ризиків, гарантуючи виконання певних типів робіт. Там же прописуються основні моменти, які дозволять підібрати для вас найбільш підходящий варіант.

Придбання фабрики може ускладнюватися наявністю додаткової продукції. Якщо ви купуєте тільки будівлю, то тут проблем не повинно виникнути. Але оформлення паперів купівлі-продажу на обладнання може коштувати вам дорожче. А чи потрібно буде отримувати інформацію верстати, якщо в майбутньому планується провести їх заміну? Тоді і викликають оцінювача, який проведе повний аналіз діяльності підприємства і відповість на питання, чи варто переплачувати за обладнання.

Ще один момент. Оформлення паперів має відбувається за допомогою професійних нотаріусів та адвокатів. Кожен момент повинен бути врахований, починаючи від боргів і закінчуючи причиною продажу.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017583 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016669 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016500 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016471 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016508 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016503 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016482 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016665 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016518 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
 • Скільки коштує побудувати будинок 01.04.201651 Скільки коштує побудувати будинок
  Скільки коштує побудувати будинок? Це питання цікавить усіх дорослих, самодостатніх людей, які мріють про затишний, комфортний і красивий приватний будинк або котедж.
наверх