Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Купівля фабрики основні аспекти

Купівля фабрики основні аспекти

Купівля фабрики основні аспекти

11.08.2016887

Останні кілька років стався вибух на ринку нерухомості, де стали все частіше пропонувати готові фабрики. Обумовлено це, перш за все, економічними проблемами. Рідше зустрічаються індивідуальні причини. У будь-якому випадку, люди стали звертати увагу на вже готовий бізнес. Звичайно, це полегшує процедуру оформлення багатьох паперів, пов'язаних з початківцями компаніями. Але разом з тим, ризики тут теж існують.

Ризики покупки готової фірми

Купуючи вже існуюче підприємство, ви повинні бути готовими до проблем. Почнемо з головного - причини продажу. Найчастіше - це втрата прибутку з тих чи інших причин. Тобто ви свідомо повинні підготувати себе до того, що доведеться щось міняти, вкладати певні ресурси в розвиток фірми. Так, відкривати і починати свою справу буде дорожче. Але в той же час, не секрет, що "витягувати" компанію з банкрутства часом набагато важче, ніж працювати спочатку з нею.

Перед тим, як зробити покупку варто замовити оціночні послуги. Це убезпечить вас від непотрібних ризиків в подальшому. Ви будете знати, що купуєте і чи відповідає вартість підприємства тому, що вам пропонують. Для фабрики вам потрібна буде оцінка вартості обладнання і приміщення.

Купувати підприємство краще з бізнес-брокером. У чому його завдання? Він забезпечить безпечну угоду. Розуміючи специфіку ведення бізнесу в представленій країні, він може перевірити всі деталі і звести вас з потрібним продавцем. Не варто ризикувати і намагатися оформити угоду без залучення третіх осіб. Інакше, ви можете добре "потрапити" на гроші. Звертайтеся до вузькопрофільних спеціалістів, які займаються саме оформленням угод із продажу та купівлі фірми.

Звертаючись до бізнес-брокерів ви можете укласти з ними договір, підписаний на папері. Це убезпечить вас і його від ризиків, гарантуючи виконання певних типів робіт. Там же прописуються основні моменти, які дозволять підібрати для вас найбільш підходящий варіант.

Придбання фабрики може ускладнюватися наявністю додаткової продукції. Якщо ви купуєте тільки будівлю, то тут проблем не повинно виникнути. Але оформлення паперів купівлі-продажу на обладнання може коштувати вам дорожче. А чи потрібно буде отримувати інформацію верстати, якщо в майбутньому планується провести їх заміну? Тоді і викликають оцінювача, який проведе повний аналіз діяльності підприємства і відповість на питання, чи варто переплачувати за обладнання.

Ще один момент. Оформлення паперів має відбувається за допомогою професійних нотаріусів та адвокатів. Кожен момент повинен бути врахований, починаючи від боргів і закінчуючи причиною продажу.

Інші новини розділу

наверх