Сьогодні все більше людей приймають рішення придбати готову новобудову у будівельній компанії, адже далеко не кожна людина вирішується ризикнути і вкластися в новобуд на нульовому циклі.

 • 0
 • Кошик порожній

Купівля готової квартири у забудовника

Купівля готової квартири у забудовника

Купівля готової квартири у забудовника

22.09.201550

Сьогодні все більше людей приймають рішення придбати готову новобудову у будівельній компанії, адже далеко не кожна людина вирішується ризикнути і вкластися в новобуд на нульовому циклі.

Люди готові переплатити, щоб побачити готову квартиру від забудовника своїми очима і оцінити житло, яке вони купують. Але відсутність ризику при інвестуванні в уже готову квартиру від забудовника - це далеко не єдиний плюс зданих в експлуатацію новобудов перед нульовим циклом. Продаж квартир від забудовника одне з найбільш вірних рішень. 

При покупці готової новобудови укладають звичайну операцію купівлі-продажу, що робить більш реальним отримання в банку іпотеки. Банки охоче дають кредити на вже готове житло, ніж на квартири, існуючі ще тільки на паперах. 

Хоча квартира в новобудові на нульовому циклі буде коштувати вам приблизно на 30% дешевше, ви зможете не ризикувати, а купити вже існуюче житло. У вас буде можливість зайти в квартиру, перевірити інженерні комунікації, переконатися в якісній установці вікон і дверей, як обробка. Кожна людина особисто приймає рішення, купити йому готову квартиру від забудовника, або інвестувати в новобудову на стадії будівництва. Але перший варіант вибирає більшу кількість людей. 

Які ж ще переваги є у квартир, готових до підписання угоди купівлі-продажу? 

По-перше, ви купите абсолютно нове приміщення, готове до перепланування або ж до заселення. Якщо ви купите новобудову з обробкою, то відразу ж після операції зможете відсвяткувати новосілля. Якщо ж ви будете купувати квартиру з чорновою обробкою, то зможете замовити обробку у забудовника по одному із запропонованих проектів. 

Для укладення угоди із забудовником вам не потрібні будуть посередники. А відсутність посередників - це можливість заощадити на послугах ріелторів і оформленні документів. 

І, нарешті, якість вашого житла і обробки в ньому буде підкріплено актом, в якому забудовник буде гарантувати, що в разі недоробок і шлюбу він усуне всі недоліки за свій рахунок.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх