Чи чули ви коли-небудь про лазери? Саме їм ми присвятимо нашу статтю.

 • 0
 • Кошик порожній

Лазерний нівелір

Лазерний нівелір

Лазерний нівелір

18.09.201551

Чи чули ви коли-небудь про лазери? Саме їм ми присвятимо нашу статтю.

Лазери - це досить новий винахід. Він застосовується в будівництві, для визначення підвищення рівні. Використовується як в приміщенні, так і на вулиці. Основними його перевагами є висока точність у вимірах, і простота в роботі: не обов'язково бути професіоналом, щоб осягнути цей прилад. 

Найпопулярнішим на ринку продажів є лазери, який відрізняється лазерної площиною в 360 градусів, діагоналями під будь-якими кутами і штативом в комплекті. 

Розрізняють декілька видів нівелірів залежності від методики їх використання:

1. вирівнюється вручну. Це так звані "бульбашкові" нівеліри. За допомогою бульбашок, власне кажучи, і здійснюється контроль. Вони дозволяють визначати рівні як горизонтально і вертикально, так і під будь-яким іншим кутом.

2. Самовирівнювальні. Саме вони використовуються при більшості будівельних робіт: вирівнювання підлог, поділу земельної ділянки.

3. Вертикальні напівавтоматичні - їх використання раціонально лише в тому випадку, коли вимірювання проводяться вертикально.

4. Автоматичні самовирівнюючі нівеліра - працювати з ними одне задоволення, так як вони можуть працювати в будь-якому напрямку, під будь-якими кутами.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх