Чи чули ви коли-небудь про лазери? Саме їм ми присвятимо нашу статтю.

  • 0
  • Кошик порожній

Лазерний нівелір

Лазерний нівелір

Лазерний нівелір

18.09.2015137

Чи чули ви коли-небудь про лазери? Саме їм ми присвятимо нашу статтю.

Лазери - це досить новий винахід. Він застосовується в будівництві, для визначення підвищення рівні. Використовується як в приміщенні, так і на вулиці. Основними його перевагами є висока точність у вимірах, і простота в роботі: не обов'язково бути професіоналом, щоб осягнути цей прилад. 

Найпопулярнішим на ринку продажів є лазери, який відрізняється лазерної площиною в 360 градусів, діагоналями під будь-якими кутами і штативом в комплекті. 

Розрізняють декілька видів нівелірів залежності від методики їх використання:

1. вирівнюється вручну. Це так звані "бульбашкові" нівеліри. За допомогою бульбашок, власне кажучи, і здійснюється контроль. Вони дозволяють визначати рівні як горизонтально і вертикально, так і під будь-яким іншим кутом.

2. Самовирівнювальні. Саме вони використовуються при більшості будівельних робіт: вирівнювання підлог, поділу земельної ділянки.

3. Вертикальні напівавтоматичні - їх використання раціонально лише в тому випадку, коли вимірювання проводяться вертикально.

4. Автоматичні самовирівнюючі нівеліра - працювати з ними одне задоволення, так як вони можуть працювати в будь-якому напрямку, під будь-якими кутами.

Інші новини розділу

наверх