Современное строительство, диктует свои требования к строительным материалам. Основными являются: надежность, прочность, простота в использовании, цена. Где ценовой фактор является не маловажным. Производители стройматериалов, пытаются разрабатывать новые материалы соответствующие этим требованиям, на данный момент, лидируют газосиликатные блоки.
 • 0
 • Кошик порожній

Лучший выбор - газосиликатные блоки

Лучший выбор - газосиликатные блоки

Лучший выбор - газосиликатные блоки

30.03.201325

Этот вид строительных материалов, сравнительно недавно появился на рынке, но уже успешно занял лидирующие позиции в строительстве малоэтажных зданий. В качестве компонентов при изготовлении используются только качественные, экологически безопасные составляющие, такие как песок, вода, известь и цемент. Благодаря этому, газосиликатные блоки совмещают в себе такие необходимые свойства, как прочность, низкая теплопроводность, влагостойкость, морозоустойчивость, небольшой вес и отличная звукоизоляция. В дополнение к этому, данный строительный материал, легко поддается механической обработке. Блок не подвержен таким процессам как разрушение, усадка и гниение.

Данный вид стройматериалов, производится в широком размерном диапазоне, что позволяет использовать его как для устройства основных стен, так и перегородок. Может использоваться и как утеплитель, в дополнение к основным стенам. Большим плюсом является и низкая себестоимость, что позволяет конкурировать с более ранними, но дорогими строительными материалами. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх