Очередное исследование показало, что люди тратят на телевизор в среднем 9 лет своей жизни, при этом из них 3 года тратится на повторы передач и "мусорные" программы.
 • 0
 • Кошик порожній

Люди тратят на телевизор девять лет жизни

Люди тратят на телевизор девять лет жизни

Люди тратят на телевизор девять лет жизни

24.11.201223
Можно сказать, что люди тратят время попусту, причем время немалое - ведь это около 15% от всей жизни. Всего было опрошено более 2000 человек, после чего выяснилось, что они проводят перед экраном три с половиной часа в день. Исследование было проведено британской службой, контролирующей, как долго был включен телевизор.

Исследователи были ошеломлены цифрой, потому что люди затрачивают несравнимо меньше времени на другие виды деятельности. К примеру, телевизор люди смотрят в пять раз дольше, чем занимаются спортом, шоппингом, сексом за всю жизнь. То есть на все вышеперечисленные виды деятельности уходит по 650 дней. Сами опрошенные признались в том, что тратят свое время на повторы и глупые передачи, что в целом составляет указанные выше 3 года.

Тем временем, близятся новогодние каникулы, а подсчеты в том числе показали, что именно в праздники взрослый человек проводит в среднем более пяти с половиной часов перед телевизором. И собственно половина этого времени тратится на повторы, причем люди полагают, что в праздники - это нормальная ситуация. Более 75% людей будут смотреть те же фильмы, которые крутят каждый год на протяжении многих лет. При этом 10% семей садятся за праздничный стол со включенным телевизором, а больше всего времени перед экраном тратят пенсионеры.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх