Натуральные материалы в последнее время становятся особенно актуальными. В условиях нашей итак неблагонадежной экологии мало кому хочется ухудшать свое здоровье опасными, ненатуральными материалами, которые в совокупности действуют как замедленная бомба.
 • 0
 • Кошик порожній

Мармолеум

Мармолеум

Мармолеум

28.10.201341

Одним из таких натуральных материалов, которые все чаще стали приобретать жильцы, можно назвать мармолеум. Мармолеум это покрытие для пола, натуральный линолеум.

Мармолеум называют наследником "промасленого полотна", первого экологически чистого покрытия для пола.

Помимо экологичности этого материала у него еще масса достоинств, ради которых следует обратить на него внимание.

Во-первых, мармолеум прочный материал. Конкурентом мармолеума в этом плане можно назвать только ламинат самого высокого качества. Мармолеум не подвергается деформации.

Во-вторых, важным достоинством этого материала является то, что он очень эстетичен и красиво смотрится в интерьере.

Мармолеум довольно устойчив к воздействию на него химических веществ, а потому можно не бояться того, что они его повредят.

Цветовая гамма у этого материала разнообразная, а потому вы всегда сможете выбрать для себя тот мармолеум, который будет сочетаться с остальными цветовыми акцентами в интерьере.

Еще одним достоинством является пожаробезопасность этого материала. Также не может не радовать то, что это напольное покрытие способно поглощать звук, то есть вы будете избавлены от лишних шумов.

У этого материала практически нет недостатков, его можно использовать на кухне, он не вредит вашему здоровью, а самое главное это то, что он чрезвычайно красив. Если вы выбираете напольное покрытие, то вам обязательно стоит обратить внимание на мармолеум. Конечно, в современных домах его можно встретить не так часто, как ламинат или паркет, но он ничуть не хуже этих материалов. Возможно, в некотором плане он даже немного лучше. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх