Ми звикли вважати, що масивна дошка - це цілісне дерев'яне полотно для покриття підлоги. Однак технічний прогрес не стоїть на місці і масивна дошка, яку ви можете придбати в салоні підлогових покриттів Елефант, знайшла нову, екзотичну різновид..

 • 0
 • Кошик порожній

Масивна дошка з бамбука

Масивна дошка з бамбука

Масивна дошка з бамбука

21.10.201557

Ми звикли вважати, що масивна дошка - це цілісне дерев'яне полотно для покриття підлоги. Однак технічний прогрес не стоїть на місці і масивна дошка, яку ви можете придбати в салоні підлогових покриттів Елефант, знайшла нову, екзотичну різновид.

Масив з бамбука - це нове слово в виготовленні дерев'яних підлог. Як мінімум тому, що бамбук - не є дерево, а швидкозростаюча трава (вірніше, злак). Таким чином, дошка з нього являє собою складну інженерну композицію, яка за своїми якісними та експлуатаційними характеристиками не поступається масиву з деревини.

В першу чергу, високі показники забезпечує високотехнологічне виробництво. Виготовлення масивної дошки з бамбука принципово відрізняється від класичного дерев'яного масиву: стебло рослини розщеплюють на тонкі смуги, а потім під високим тиском спресовують їх в планки.

Специфіка розташування волокон в плашки визначає тип дошки:

 • Горизонтальний бамбуковий масив отримують шляхом преса окремих стебел, склеєних між собою в клепки. Головним достоїнством такої планки є чіткий малюнок у вигляді пагонів бамбука, а також благородний, красивий колір, схожий з відтінком дубового статі.
 • Вертикальну різновид паркету виготовляють за подібною технологією. Однак, як випливає з назви, волокна укладають по вертикалі. За рахунок цього малюнок виходить більше схожим на деревину: дрібним і тонким, і без "суглобів" стебла.
 • Пресований масив з бамбука є продуктом преса пучків волокон рослини.

Варто відзначити, що виробництво будь-якого типу масивної дошки з бамбукового сировини виконується без застосування формальдегідів і інших шкідливих сполук. Таким чином, даний вид статі безпечний і для здоров'я людей, і для навколишнього середовища.

У числі інших переваг бамбукового масиву слід згадати:

 • Відносну бюджетность і більш високу плоность (в порівнянні з дерев'яним покриттям);
 • Зносостійкість, стійкість до механічних пошкодженням;
 • Малу схильність до розбухання і деформації;
 • Незвичайний малюнок дошки;
 • Екологічність (бамбук росте дуже швидко, так що, купуючи підлогу з натуральної сировини, ви не завдаєте шкоди живій природі).

Ці якості властиві всім трьом типам бамбукового покриття. Однак пресований масив має ще ширший ряд переваг. Він набагато легше і в кілька разів міцніше дубового масиву (при цьому виглядає не менш дорого і розкішно). А термічна обробка, специфічне тонування і особливості виготовлення бамбукової дошки дозволяють отримати унікальний візерунок на пакеті, зрівнятися з яким може тільки ексклюзивна деревина зебрано і тигрового дерева.

Тому якщо ви хочете зробити своє житло неординарним, модним, красивим і екологічним, ваш вибір - бамбукова масивна дошка. У Києві купити це диво, породжене поєднанням природи та техніки, ви можете в салоні підлогових покриттів Елефант.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх