Монтаж або по-іншому, установка унітазу в наш час за вартістю приблизно така ж, як і ціна самого унітазу.

  • 0
  • Кошик порожній

Монтаж унітазу

Монтаж унітазу

Монтаж унітазу

07.10.2015156

Монтаж або по-іншому, установка унітазу в наш час за вартістю приблизно така ж, як і ціна самого унітазу.

Напевно, варто задуматися про те, щоб встановлювати сантехніку самому, своїми руками або звернутися до сантехніку. Процес це не важкий, як може здатися на перший погляд. Але, якщо ви не професіонал і стикаєтеся з такою роботою вперше, краще пізнати трохи подробиць заздалегідь. Всі унітази, практично всі, встановлюються однаково. Немає якихось особливих схем установки для кожного унітазу окремо. Унітази однакові, а ось підключення до них додаткових функцій скрізь різне. При покупці унітазу завжди дають інструкцію з його встановлення, і не важливо, унітаз буде встановлювати професіонал або ви самі.

Ось ми бачимо дірку в підлозі і поруч стоїть, новенький унітаз. Що ж робити далі. Приступимо до встановлення унітазу.

Для початку очистіть каналізаційну трубу, що б ніяких перешкод і засмічень в ній не знаходилося. Потім закрийте її ганчіркою або, наприклад, пляшкою. Після, насуньте на випуск гофровану трубу і призначте унітаз в місце, де він повинен стояти. Під посадкової трубою повинна лежати ганчірка, прокладка або що-небудь м'яке. Вирівняйте унітаз, що б він стояв симетрично і рівно. Позначте маркером, в якій області знаходитися унітаз і куди в майбутньому будуть прикручені шурупи. Акуратно відсуньте унітаз в сторону і просвердлите отвори для кріплення. Робіть це акуратно, особливо якщо на підлозі у вас кахельна плитка. Використовуйте спеціальні інструменти. Після того, як ви просвердлили отвори в потрібних місцях, вставте в них дюбелі. І в кінці прикладаємо прокладку і присуваємо унітаз так, щоб дірка в стіні (підлозі) і дірка унітазу рівно збігалися. Справа залишається за малим. Установка бачка це зовсім не важкий процес.

Зливний бачок обов'язково прикріпіть болтами і ущільнювачів шайбами. Так само не забудьте про шланг для подачі води. От і все. Установка унітазу закінчена. Якщо ви все зробили правильно, ваш унітаз прослужить вам довгий час.

Як тільки пройшла успішна установка унітазу, досвідчені люди, професіонали, рекомендують не користуватися ним приблизно 2-3 години. Так як силікон застигає не миттєво і згодом, це може привести до неполадок і швидкої поломки унітазу. Навіть якщо ви не професіонал, ви з легкістю можете встановити, замінити, демонтувати унітаз своїми руками. При цьому ніякі дорогі і професійні інструменти вам не знадобляться. За допомогою декількох гайкових ключів і своїх золотих рук, ви зможете заощадити на дорогому майстра.

Інші новини розділу

наверх