Територіальним управлінням Держгірпромнагляду по Київській області та м. Києву протягом 5-7 травня поточного року на об’єкті реконструкції спорткомплексу "Олімпійський" проведено 6 перевірок безпечного ведення робіт. Фахівцями держінспекцій у будівництві та котлонагляді виявлено 37 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
  • 0
  • Кошик порожній

На будівництві НСК 'Олімпійського' виявили 37 порушень промбезпеки

На будівництві НСК

На будівництві НСК "Олімпійського" виявили 37 порушень промбезпеки

13.05.201090

У зв’язку з цим до адміністративної відповідальності притягнуто трьох посадових осіб та 5 працівників. Заборонено експлуатацію 8 одиниць обладнання та 2 кранів. 


Про це 2012ua.net повідомили у прес-службі ТУ Держгірпромнагляду по Київській області та м. Києву.

Основними порушеннями на об’єкті, зокрема є відсутність проектно-технологічної документації на виконання робіт; відсутність огородження небезпечних зон та облаштованих місць для зберігання балонів; незастосування засобів індивідуального та колективного захисту; експлуатація не випробуваного електроінструменту; виконання робіт в зонах де здійснюється переміщення вантажів кранами; експлуатація зупинених інспекторами кранів, або тих, що не зареєстровані в Держгірпромнагляді тощо.

Довідка:

17 квітня цього року під час демонтажу сходів на верхньому ярусі комплексу "Олімпійський" сталося руйнування бетонного перехідного майданчика. Внаслідок цього постраждало двоє працівників, зокрема один отримав смертельну травму. Територіальне управління Держгірпромнагляду у Київській області заборонило ведення будь-яких робіт на аварійній ділянці НСК "Олімпійський" і провело позапланову перевірку всього об’єкту.

Інші новини розділу

наверх