Територіальним управлінням Держгірпромнагляду по Київській області та м. Києву протягом 5-7 травня поточного року на об’єкті реконструкції спорткомплексу "Олімпійський" проведено 6 перевірок безпечного ведення робіт. Фахівцями держінспекцій у будівництві та котлонагляді виявлено 37 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
 • 0
 • Кошик порожній

На будівництві НСК 'Олімпійського' виявили 37 порушень промбезпеки

На будівництві НСК

На будівництві НСК "Олімпійського" виявили 37 порушень промбезпеки

13.05.201025

У зв’язку з цим до адміністративної відповідальності притягнуто трьох посадових осіб та 5 працівників. Заборонено експлуатацію 8 одиниць обладнання та 2 кранів. 


Про це 2012ua.net повідомили у прес-службі ТУ Держгірпромнагляду по Київській області та м. Києву.

Основними порушеннями на об’єкті, зокрема є відсутність проектно-технологічної документації на виконання робіт; відсутність огородження небезпечних зон та облаштованих місць для зберігання балонів; незастосування засобів індивідуального та колективного захисту; експлуатація не випробуваного електроінструменту; виконання робіт в зонах де здійснюється переміщення вантажів кранами; експлуатація зупинених інспекторами кранів, або тих, що не зареєстровані в Держгірпромнагляді тощо.

Довідка:

17 квітня цього року під час демонтажу сходів на верхньому ярусі комплексу "Олімпійський" сталося руйнування бетонного перехідного майданчика. Внаслідок цього постраждало двоє працівників, зокрема один отримав смертельну травму. Територіальне управління Держгірпромнагляду у Київській області заборонило ведення будь-яких робіт на аварійній ділянці НСК "Олімпійський" і провело позапланову перевірку всього об’єкту.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016718 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх