Пробки на Почтовой площади становятся все длиннее, а между тем утверждение новой транспортной развязки в этом месте тоже превратилось в своеобразную пробку.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

На месте Речного вокзала построят пятизвездочный отель?

На месте Речного вокзала построят пятизвездочный отель?

На месте Речного вокзала построят пятизвездочный отель?

25.11.200714

Секретари градостроительного совета уже, наверное, и не сосчитают, сколько раз поднимался этот больной вопрос, а архитекторы запутались в формулировках: то ли рассматривают "реконструкцию Почтовой площади", то ли "реконструкцию транспортной развязки в районе Почтовой площади". Разница вроде незначительная, но на самом деле существенная. В первом случае за основу реконструкции берется удобство пешеходов, а во втором - автомобилей. Дело в том, что в результате долгих прений стало понятно: угодить и тем, и другим в этом узком и сложном месте просто невозможно.

С каждым новым рассмотрением к группе авторов прибавляются новые архитекторы, которые предлагают все более фантастические идеи. Например, соорудить прямо над площадью огромный навес, который станет вторым этажом для пешеходов. В таком случае нижние этажи можно отдать под паркинг, в котором поместятся около 400 машин. Но это предложение не вызывает особого энтузиазма, потому что гуляющие по второму этажу горожане смогут любоваться только куполом Церкви Рождества, а памятник архитектуры - Почтовая станция - вообще скроется из виду.

  Не удалось пока авторам развязать и транспортный узел. Непрерывное движение получается организовать только по Набережной, а повороты на Подол и Владимирский спуск остаются со светофорами. А ведь там проезжает более пяти тысяч машин в час - на светофорах неминуемо возникнут пробки. Кроме того, стало известно, что на месте Речного вокзала начато проектирование нового пятизвездочного отеля, но как к нему подойти и подъехать - пока неясно. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх