Главной спортивной ареной во время проведения чемпионата Европы по футболу 2012 года может стать новый стадион в отдаленном районе Киева, который хотят построить специально к Евро-2012.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

На окраине Киева могут построить новый стадион к проведению Евро-2012

На окраине Киева могут построить новый стадион к проведению Евро-2012

На окраине Киева могут построить новый стадион к проведению Евро-2012

27.12.200713

"Эта территория лучшая с точки зрения удобного расположения и возможности обеспечения транспортной доступности объекта", - рассказал газете начальник Главного управления градостроительства, архитектуры и дизайна городской среды Василий Присяжнюк.

Евро-2012 пройдет на Украине и в Польше. В Киеве должен состояться финал чемпионата. Но из-за неурегулированности вопроса о сносе недостроенного торгового центра перед Национальным спорткомплексом "Олимпийский" в центре Киева, на котором и должна состояться финальная игра, УЕФА может отобрать у Киева это право.

На сегодня как альтернатива рассматривается предложение о сооружении стадиона для проведения финала Евро-2012 на месте танкового завода в Дарницком районе, который принадлежит министерству обороны. Военное ведомство пока не давало своего согласия на предоставление территории завода под строительство стадиона. По данным газеты "Хрещатик", Минобороны планировало использовать эту территорию под строительство жилищного комплекса для военных.

 Мэрия считает целесообразным построить в районе стадиона новый жилой массив, в котором будут расселены туристы во время проведения Евро-2012, а после чемпионата там будут жить киевляне. Несмотря на удаленность от центра, район, в котором планируют построить новый стадион, имеет ряд преимуществ. Так, вблизи находятся две станции метро, здесь также есть железнодорожный вокзал, эта часть Киева наиболее приближена к международному аэропорту "Борисполь".

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх