Как сообщила пресс-служба КГГА, традиционно, начиная с 2000 года, в столице проводятся Дни энергоэффективности в поддержку энергосбережения. Киевский городской голова Леонид Черновецкий подписал распоряжение о проведении соответствующих мероприятий в текущем году с 12 по 28 сентября.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Накануне отопительного сезона столичная власть проведет Дни энергоэффективности

Накануне отопительного сезона столичная власть проведет Дни энергоэффективности

Накануне отопительного сезона столичная власть проведет Дни энергоэффективности

02.10.200737

По словам первого заместителя главы КГГА Дениса Басса, каждый год перед началом отопительного сезона столичная власть старается сконцентрировать внимание деловых кругов и населения на проблеме экономного потребления топливно-энергетических ресурсов. "Проведение Дней энергоэффективности даст возможность повысить уровень рационального использования энергоносителей в городе, качество услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства, уменьшить объемы потребления энергоресурсов", - убежден Денис Яковлевич.

Киевская власть распространяет опыт комплексного внедрения энергосберегающих мероприятий на объектах промышленности, коммунальной энергетики, бюджетной сферы и т.д. В рамках мероприятий планируется провести выставки-ярмарки "Тепло. Теплый дом 2007", научно-технический семинар "Пути повышения энергоэффективности производства, внедрение энергоэффективной техники в бюджетной сфере и коммунальном хозяйстве города Киева", будет разработано методическое пособие для учителей учебных заведений, проведены открытые занятия в младших и средних классах СОШ столицы. Все мероприятия финансируются за счет предусмотренных бюджетом средств.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх