У Москві готується до відкриття чергова виставка, присвячена опалювальному та санітарно-технічному обладнанню "AQUA-THERM MOSCOW". Захід пройде на території популярного виставкового комплексу "Крокус Експо" і стане однією з головних подій, що зачіпають індустрію вентиляції, опалення, кондиціювання та водопостачання.

 • 0
 • Кошик порожній

Найближчим часом у Москві відбудеться урочисте відкриття великої виставки \\\'AQUA-THERM MOSCOW\\\', присвяченої опалювальним системам

Найближчим часом у Москві відбудеться урочисте відкриття великої виставки \\\

Найближчим часом у Москві відбудеться урочисте відкриття великої виставки \\\"AQUA-THERM MOSCOW\\\", присвяченої опалювальним системам

05.12.201438

У Москві готується до відкриття чергова виставка, присвячена опалювальному та санітарно-технічному обладнанню "AQUA-THERM MOSCOW". Захід пройде на території популярного виставкового комплексу "Крокус Експо" і стане однією з головних подій, що зачіпають індустрію вентиляції, опалення, кондиціювання та водопостачання. 

У виставкових заходах візьмуть участь як вітчизняні, так і зарубіжні представники різноманітних компаній, зайнятих у процесі виробництва та реалізації цих видів продукції. Експозиція візьме на себе роль великого ділового майданчика, що дає можливість укласти взаємовигідні контракти всім зацікавленим сторонам. У рамках ділової програми відбудеться проведення чотирьох великих конференцій, головною тематикою яких стануть найважливіші та актуальні питання, пов'язані з розвитком індустрії.

Виставка представить широкому загалу три основні розділи: Aqua-Therm Hot, Aqua-Therm Cool та Aqua-Therm Pool. У рамках першого розділу будуть продемонстровані всілякі автоматичні системи керування, насосне обладнання, газові пальники та котли, арматура та клапани, контрольно-вимірювальні прилади, а також труби, системи опалення та екологічні технології.

Другий розділ буде присвячений різноманітним вентиляційним приладам, компресорам, помпам, вологорозподільникам та зволожувачам повітря, холодильному обладнанню, повітроводам, системам вентиляції, кондиціювання та повітроочищенню. Відвідувачі третього розділу ознайомляться з різноманітним обладнанням для ванних кімнат, басейнів, аквапарків. Тут же будуть представлені хімічні компоненти, водні очисники, джакузі, технології СПА та міні-басейни.

Особливе місце в експозиції займуть домашні системи опалення, серед яких будуть різні стаціонарні та мобільні обігрівачі, у тому числі й радіатори kermi. Відмінними рисами цих виробів німецького виробництва є практичність та максимально вигідна ціна. Вони мають більш високим рівнем продуктивності в порівнянні з аналогами, що випускаються іншими відомими компаніями, а також високим коефіцієнтом тепловіддачі. Використання одного сталевого радіатора kermi виключає необхідність придбання десятка радіаторів, виконаних із біметалічних та алюмінієвих сплавів.

Дата публікації: 05.12.14

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх