Тепер за необхідності покупки відбійного молотка можна буде скористатися рейтингом найнадійніших моделей. Такий список нещодавно склали експерти зі сфери будівництва.

  • 0
  • Кошик порожній

Названі найнадійніші відбійні молотки

Названі найнадійніші відбійні молотки

Названі найнадійніші відбійні молотки

21.11.2014102

Тепер за необхідності покупки відбійного молотка можна буде скористатися рейтингом найнадійніших моделей. Такий список нещодавно склали експерти зі сфери будівництва.

Серед моделей, що представлені на ринку, найбільшою популярністю користуються інструменти відомого бренду Makita. Такі відбійні молотки б'ють усі рекорди продажу як у звичайних магазинах, так і у віртуальних торгових точках. Популярність цієї марки обумовлена ​​широким асортиментом виробів. Компанія випускає і побутові молотки, професійні та універсальні моделі. Щоб переконатися у різноманітності молотків даного бренду, варто ознайомитись із каталогом інструментів від виробника.

Електричні молотки Makita залучають наявністю інноваційних механізмів. За допомогою таких інструментів навіть найскладніші роботи можна виконувати швидко та без особливих зусиль. Виробник велику увагу приділяє питанням безпеки та комфорту користувачів, тому всі моделі можуть похвалитися ергономічністю, вони мають зручні рукоятки, при максимальних навантаженнях інструменти автоматично вимикаються.

До рейтингу найнадійніших молотків відбійного типу потрапили й моделі марки Bosch. Виробник випускає переважно професійні інструменти, проте вони настільки прості в управлінні, що маючи мінімальні навички, відбійні молотки можна використовувати і в побуті. Інструменти приваблюють високим рівнем надійності, додаткову безпеку гарантують електронні системи регулювання, а також щітки типу, що самовідключається. У лінійці Bosch представлені моделі, що дозволяють виконувати найскладніші завдання з мінімальними зусиллями, крім того інструменти залучають низьким рівнем вібрації.

Величезною популярністю користуються також будівельні інструменти марки Hitachi. Серед відбійних молотків цього бренду є інструменти для професійного використання та побутові моделі. Головна перевага таких моделей – висока працездатність, тому їх обирають за необхідності виконання великого обсягу роботи.

Відбійні молотки вважаються одними з найпопулярніших будівельних інструментів. З їхньою допомогою можна проводити величезний перелік робіт (грунтові, фундаментні, демонтажні, ремонтні). Провідні виробники регулярно вдосконалюють характеристики молотків, розширюючи у своїй список завдань, які можуть виконати.

Дата публікації: 21.11.14

Інші новини розділу

наверх