В апреле 2010 года Киевский апелляционный хозяйственный суд заключил с фирмой "Укрреставрация" договор на проведение капитального ремонта здания администрации по ул. Мельникова 83а, куда, после перепланировки здания, должен был переехать заказчик.
 • 0
 • Кошик порожній

Недобросовестная сделка

Недобросовестная сделка

24.03.201323

В период с августа по декабрь 2010 года первоочередные аварийные работы "Укрреставрацией" были начаты и Киевский апелляционный хозяйственный суд оплатил эти работы в размере 4,5 миллиона гривен.

Но затем исполнитель сообщил об отсутствии финансов на дальнейший ремонт, в связи с чем с декабря 2010 года строительные работы не проводились вообще, а в мае 2011 года, в связи с этим, были отключены водоснабжение и электричество на объекте.

По запросу Киевского апелляционного хозяйственного суда была проведена экспертиза на предмет фактического исполнения требуемых работ. Выяснилось, что суммы выполненных работ "Укрреставрацией" завышены, а само их выполнение не отвечает целесообразности для отдельных видов работ и работы проведены не в должном объёме. Выяснилось так же, что Киевский апелляционный суд оплатил "Укрреставрации" работы (на сумму 1,3 миллиона гривен), которые она вообще не выполняла. Кроме этого с января 2011 года отсутствовала надлежащая охрана строящегося объекта и Киевский апелляционный суд вынужден был компенсировать это из своих расходов.

Последовавшее судебное разбирательство целиком встало на сторону Киевского апелляционного суда. В результате чего — постановлением Высшего хозяйственного суда Украины - "Укрреставрации" предстоит выплатить в пользу Киевского апелляционного суда 1,3 миллиона гривен. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх