Три года долгового кризиса еврозоны бросают вызов гравитации немецкой экономики, которая начала замедляться, а некоторые опасаются, что она даже может оказаться в рецессии во второй половине этого года.
 • 0
 • Кошик порожній

Немецкая экономика сталкивается с угрозой рецессии

Немецкая экономика сталкивается с угрозой рецессии

Немецкая экономика сталкивается с угрозой рецессии

13.08.201223
За прошедшую неделю экономика Германии пострадала от серии все более мрачных релизов данных, показывающих снижение производственных заказов, объема промышленного производства, импорта и экспорта.

В необычайно жестком предупреждении в пятницу, Министерства экономики Германии сказало, что эти цифры и резкое падение в бизнес секторе в последние месяцы указывают на значительные риски для экономической перспективе Германии.

В следующий вторник выйдут данные о ВВП за второй квартал, которые, как ожидается, покажут скромный рост примерно на 0,2%. Но опасность рецессии во второй половине года растет, о чем говорят ведущие экономисты, в то время как еврозона отчаянно нуждается в росте своего экономического центра.

Замедление несет риски для канцлера Германии Ангелы Меркель, которая будет баллотироваться на третий срок на выборах через год, и может повлиять на общественное мнение о ее стратегии борьбы с кризисом, особенно если зарождающийся рост безработицы ускорится.

Германия славится своим экспортом, но кризис ударил по его крупнейшему рынку. Примерно 40% экспорта страны приходится на ее партнеров в еврозоне, а 60% на страны, расположенные за ее пределами.

На Китай, один из самых быстрорастущих рынков Германии, приходится примерно 7% общего экспорта. Китайский рынок продемонстрировал замедление, достигнув 10-месячного минимума, что вызвало замедление роста экспорта Германии.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх