Проблема с парковкой собственного автомобиля не понаслышке знакома каждому владельцу машины, поэтому не удивительно, что при покупке квартиры в новом доме, много внимания уделяется наличию рядом с домом парковочного места. Что вынуждает застройщиков выполнять строительство жилья вместе с возведением паркингов, в основном подземных.
 • 0
 • Кошик порожній

Новые технологии в гидроизоляции бетонных конструкций

Новые технологии в гидроизоляции бетонных конструкций

Новые технологии в гидроизоляции бетонных конструкций

13.03.201325

Строительство подземных паркингов требует серьезного подхода к их гидроизоляции и антикоррозионной защите, так как некачественная гидроизоляция приносит много проблем владельцам парковочных мест, а ремонт гидроизоляции в уже построенном подземном паркинге сопоставим со стоимостью строительства самого паркинга.

Показательным, в этом плане, является строительство подземного паркинга при возведении 1-й очереди жилищного комплекса Министерский в Киеве. Для гидроизоляции и антикоррозионной защиты подземного паркинга, здесь была применена уникальная технология гидроизоляции бетонных конструкций на этапе бетонирования--гидроизоляционная добавка для бетона Пенетрон Адмикс. Данная добавка повышает водонепроницаемость бетонной конструкции на 4-5 ступеней, увеличивает прочность бетона на 10%, также повышает морозостойкость бетона на 100 циклов, гидроизолирует бетон на всю толщину конструкции.

Пенетрон Адмикс также позволяет ускорить и удешевить выполнение строительных работ, так как после её применения не требуется дополнительной гидроизоляции конструкции и тратить время и деньги на последующие гидроизоляционные работы не нужно. 

 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016718 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх