Дубайская компания Al-Futtaim Group Real Estate объявила о начале строительства мега-проекта в Египте. На участке площадью 300 гектаров, расположенном неподалеку от каирского аэропорта, будет построен новый город Cairo Festival City. Стоимость строительства оценивается в 3,6 миллиарда долларов, сообщает Arabianbusiness.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Новый город в стране фараонов

Новый город в стране фараонов

Новый город в стране фараонов

25.05.200813

В новом городе будет все необходимое для жизни - магазины, дорогие особняки и апартаменты, офисы и школы. Предполагается, что на первом этапе будет построен торговый центр и первая очередь жилой застройки. Первый этап завершится к концу 2010 года, весь проект будет готов в 2011 году.

Ожидается, что до конца этого года проект создаст около 1500 рабочих мест. Когда же город "заживет", у египтян появятся тысячи рабочих мест - в торговле, гостиничной сфере, маркетинге и службе безопасности.

Ядром города станет торговый центр под названием Festival Centre площадью 140 тысяч квадратных метров. Трехэтажное здание сможет вместить более 250 торговых марок как мировых, так и местных производителей. Также в городе будут возведены гостиница на 400 номеров и 480 вилл, выдержанных в средиземноморском стиле.

 Компания Al-Futtaim Group управляет более чем 40 разнопрофильными компаниями в ОАЭ, среди которых девелоперские компании, агентства недвижимости, страховые компании и другие. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх