В последней версии всемирно известного российского автомата Калашникова АК-12 был выявлен ряд проблем во время первоначального тестирования.
 • 0
 • Кошик порожній

Новый Калашников имеет ряд дефектов

Новый Калашников имеет ряд дефектов

Новый Калашников имеет ряд дефектов

24.11.201227
"Испытания заканчиваются. Всего проведено около 80% тестов, но уже было выявлено ряд недостатков", - сказал Дмитрий Семизиров, генеральный директор государственной оружейной фирмы "Точмаш", базирующейся в Подмосковье.

Семизиров отказался вдаваться в подробности о дефектах, заявив, что это "конфиденциальная информация разработчика".

Это оружие было разработано на "Ижмаше", который выпускал автоматы Калашникова с 1950 года.

Государственные приемочные испытания оружия, по словам Владимира Злобина, генерального конструктора "Ижмаша", должны начаться в начале 2013 года и будут завершены в июне или июле этого года. Серийное производство должно начаться в конце 2013 года.

Развитие АК-12 началось в середине 2011 года. Новое оружие сохраняет общую планировку и особенности калибра 5,45 мм АК-74, который стоит на вооружении российской армии с 1970 года, но имеет незначительные эргономичные изменения.

Злобин заявил, что правоохранительные органы проявили большой интерес к новому оружию, на основе которого должен производиться ряд другого огнестрельного оружия, в том числе пистолеты, пистолеты-пулеметы и автоматы для общих военных и специальных задач.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх