Придбати заміську ділянку та побудувати на ній будинок це ще далеко не все, вважайте, що ви зробили підлогу справи. Не менш важливою частиною є облаштування заміської ділянки. Вам потрібно вибрати стиль, який об'єднає вашу ділянку в єдине ціле

 • 0
 • Кошик порожній

Облаштування заміської ділянки в єдиному стилі

Облаштування заміської ділянки в єдиному стилі

Облаштування заміської ділянки в єдиному стилі

02.10.201431

Придбати заміську ділянку та побудувати на ній будинок це ще далеко не все, вважайте, що ви зробили підлогу справи. Не менш важливою частиною є облаштування заміської ділянки. Вам потрібно вибрати стиль, який об'єднає вашу ділянку в єдине ціле

Ви витратили більшу частину свого бюджету на будівництво будинку та покупку ділянки, тому ви, напевно, захочете заощадити на облаштуванні ділянки. Найкращим варіантом буде вибір стилю "кантрі", в ньому використовуються натуральні та екологічно чисті матеріали, які не складно роздобути. Стиль "кантрі" також називають сільським стилем, він створює атмосферу затишку, вам і вашим гостям завжди буде зручно знаходиться на вашій ділянці. Отже, розглянемо кроки облаштування вашої ділянки в стилі "кантрі".

 1. Встановлюємо основні споруди: огорожі, огорожі, альтанки, веранди тощо. Для сільського стилю вам не знадобляться споруди зі складною конструкцією, все має бути якомога простіше. Матеріали використовуйте натуральні, деревина, наприклад добре підійде. Щоб ще більше наблизити свою ділянку до вибраної стилістики, використовуйте речовини, які здатні зістарити деревину.
 2. Тепер займемося ландшафтом вашої ділянки, оскільки це важлива частина, яка зможе пов'язати всю композицію. Виберіть відповідні квіти, чагарники та дерева, які ідеально впишуться у стиль. На заміській ділянці добре виглядатиме зелений газон, тому не полінуйтеся і посадіть газонну траву. За газоном, звичайно ж потрібно догляд, вам потрібно буде при необхідності косити траву, щоб вона не досягала великих розмірів. Робити це легко і просто, якщо у вас є газонокосарка.
 3. Після того, як газон посаджений, ви можете розмістити доріжки та стежки. Для цього підійдуть невеликі гладкі камені. Можна виявити фантазію і зробити ці стежки з маленьких колод.
 4. Коли основні роботи на ділянці виконані, ви можете вибирати елементи декору. Тут все залежить від вашої фантазії, але не забувайте про те, що все разом має становити єдину композицію.
 5. Зовнішній вигляд вашого будинку як усередині, так і зовні оформляємо в стилі "кантрі". Використовуйте більше деревини та того, що нагадує вам про село.

Дата публікації: 02.10.14

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх