Стрічковий фундамент часто використовується в індивідуальному будівництві.

 • 0
 • Кошик порожній

Особливості будівництва стрічкового фундаменту

Особливості будівництва стрічкового фундаменту

Особливості будівництва стрічкового фундаменту

08.05.201533

Стрічковий фундамент часто використовується в індивідуальному будівництві.

Така популярність виникла завдяки тому, що стрічковий фундамент побудувати досить просто - для цього не обов'язково мати спеціальні знання і навички.

Тим часом будівництво даної споруди має особливості, не дотримуючись яких, ви ризикуєте здійснити неякісну заливку фундаменту, що призведе до того, що ваш будинок просто "з'їде" зі свого місця. Перше, що необхідно пам'ятати при будівництві стрічкового фундаменту - це те, що глибина залягання фундаменту повинна бути нижче рівня промерзання землі, яка у нас становить 1,5 метра, тому фундамент повинен мати глибину не менше 2 метрів.

Друга особливість укладання стрічкового фундаменту полягає в тому, що укладати фундамент необхідно на піщану подушку, що багатьма ігнорується. Якщо фундамент покласти просто на землю, то в наших умовах він може видавитися ґрунтовими водами, що відбувається досить часто.

Третя особливість будівлі не тільки стрічкового фундаменту, але і інших типів даних споруди полягає в тому, що після зведення фундаменту необхідно в обов'язковому порядку забезпечувати його гідроізоляцію і робити вимощення. У Росії практично всюди волого і багато заболоченій місцевості, і якщо знехтувати гідроізоляцією, то фундамент прослужить вам дуже недовго (в середньому 5 років), а потім стане руйнуватися, що буде помітно візуально.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017632 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016718 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх