Офісні меблі значно відрізняються від домашньої, вимоги пред'являються до неї особливі. В офісі обстановка обов'язково повинна бути максимально ергономічним і функціональної, а не тільки привабливою. При виборі меблів для офісу потрібно враховувати клас обстановки, матеріали виготовлення меблів, її призначення і функціональність.

 • 0
 • Кошик порожній

Особливості офісних меблів

Особливості офісних меблів

Особливості офісних меблів

07.07.201538

Офісні меблі значно відрізняються від домашньої, вимоги пред'являються до неї особливі. В офісі обстановка обов'язково повинна бути максимально ергономічним і функціональної, а не тільки привабливою. При виборі меблів для офісу потрібно враховувати клас обстановки, матеріали виготовлення меблів, її призначення і функціональність.

Зручність і практичність ні в якому разі не можна залишати без уваги, оскільки вони в офісах мають не менше значення, ніж привабливий зовнішній вигляд. Плануючи придбати офісні меблі для персоналу, потрібно визначитися з тим, де саме вона буде використовуватися. Виділяють три великі групи меблів для офісів: для приймалень, холів і ресепшна, для робочих кабінетів і для спеціальних і підсобних приміщень.

Так як на робочому місці співробітникам доводиться проводити досить багато часу, меблювання робочих кабінетів повинна бути максимально ергономічним. Положення спинки і висота крісел повинні регулюватися, спеціальні механізми для регулювання повинні бути присутніми і в стільцях. Оббивка їх повинна бути легко очищається і практичною. Дизайн робочих приміщень найчастіше мінімалістський, меблі повинні йому відповідати.

Міцна і красиві меблі потрібно для холів, ресепшн і прийомних. Для громадських місць і конференц-залів виробники пропонують зазвичай певні види виробів. Не зайвим в зоні очікування буде журнальний столик, за яким гість може скоротати час за чашкою кави або читанням журналів. Для підсобних приміщень буде потрібно купити стільці, столи, а також шафи, спеціальні полиці або стелажі.

Матеріал виготовлення меблів також заслуговує пильної уваги. Меблі обов'язково повинна бути практичною, довговічною, надійною, міцною і не дуже дорогий. Найчастіше для офісів пропонується зроблена з ДСП меблі, оскільки цей матеріал відрізняється привабливістю, доступною вартістю і високою міцністю. Стилі такі меблі може мати найрізноманітніші, при необхідності вона легко ремонтується або замінюється.

Нерідко в сучасних офісах можна побачити і пластикові меблі. Невисока вартість таких виробів поєднується з достатньою міцністю і великою різноманітністю форм. Сейфи, стелажі, шафи, полиці і основу для меблів часто роблять з металу. Це надійний і міцний матеріал, який, втім, коштує дорожче пластику. Меблі з масиву дерева найчастіше встановлюється тільки в кабінеті керівника.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх