Вопрос который я поднимаю не новый но так уж сложилось очень актуален. Строительство многоэтажных жилых домов в Киеве с 2008 года приобрело новый оттенок. И собранные средства равные бюджету небольшого государства, с доверчивых инвесторов просто испарились.
 • 0
 • Кошик порожній

ОСТОРОЖНО Застроим всю столицу недостроями

ОСТОРОЖНО Застроим всю столицу недостроями

ОСТОРОЖНО Застроим всю столицу недостроями

18.03.201325

А огромное количество возведённых каркасов зданий, совсем не означают, ближайшего новоселья для людей вложивших в них свои "кровные". Строительство зданий просто приостановлено на неопределённые сроки. Есть и такие которые всё таки достраиваются или достроились, но в основном это те строительства где оставалась лишь черновая отделка квартир а сами квартиры еще не были распроданы на 50 и выше %. 

И местные и государственные власти лишь разводят руками, в ответ, на обращение обманутых граждан.

Сейчас в Киеве только по официальным данным существует 21 недостроенный жилой объект, который классифицируется как проблемный. А неофициально в два раза больше.

Хотел обратить ваше внимание что система стартовавшая и получившая широкое распространение в 2008, внимание ПРОДОЛЖАЕТ РАБОТАТЬ!!! За последние 3 года капитальное строительство начало стремительно развиваться на нескольких строительных площадках, но после вложения и инвестирования средств обывателями, обороты резко снижались, или вообще останавливались. А компании застройщики образовывают меняя название или даже и того не делая новый проект и новое "перспективное" строительство, с супер доступными ценами.

Не хотелось бы называть не застройщиков не новые недострои, дабы не кто не расценил статью как антирекламу конкретной компании или компаний.Ведь есть, и их большинство, действительно порядочные компании. Но я думаю, что все мы люди не глупые, и можем проанализировать ситуацию самостоятельно благо есть СМИ и Интернет. 

Кроме нас самих, не кто нас в бесплатную мышеловку не засовывает. 

 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх