Для придания своему жилью цивилизованного вида необходимо применять соответствующую отделку. Тенденции таковы, что природное сырье потихоньку оттесняется искусственным. Причем положительных свойств у второго иногда бывает ощутимо больше, чем у первого.
 • 0
 • Кошик порожній

Отделочный материал. Тенденции

Отделочный материал. Тенденции

Отделочный материал. Тенденции

29.10.201327

Благодаря полимерам нового дня люди получают возможность, делая обычный ремонт, воплощать самые необычные задумки. Появилось очень много вариантов отделки, о которой раньше дизайнеры даже не мечтали. Натяжные потолки, пластиковые панели, алкидные и эмульсионные краски применяются, когда необходима отделка потолков. Искусственный камень идет на отделку цоколя. В квартирах появляются наливные полы.

Хотя близкие нам природные продукты по-прежнему пользуются популярностью, стоимость их зачастую гораздо выше искусственных аналогов. Именно поэтому синтетический материал приходит на помощь натуральному.

Прессуя деревянные стружки с искусственными смолами, получают МДФ, часто используемый в отделке. Для увеличения срока службы натуральных обоев напыляют на них жидкости-синтетики. Комбинируют натуральную крошку и синтетический наполнитель и получают сотни видов штукатурки.

Такие материалы доминируют на рынке. Именно у них достигается достаточно редкий баланс нормальной цены и отличного качества. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх