На даний момент в Україні відбувається така ситуація, при якій багато жителів замислюються про те, щоб купити опалювальну систему, работающуюю нема на газу.

  • 0
  • Кошик порожній

Піролізний котел купити Київ або Україна. Критерії вибору.

Піролізний котел купити Київ або Україна. Критерії вибору.

Піролізний котел купити Київ або Україна. Критерії вибору.

01.10.2015108

На даний момент в Україні відбувається така ситуація, при якій багато жителів замислюються про те, щоб купити опалювальну систему, работающуюю нема на газу. 

Є кілька рішень цього питання, але найпростішим, дешевим і доступним рішенням є котел на твердому паливі. Якщо порівнювати їх вартість з газовими котлами, то вони на порядок дорожче, але за рахунок вартості палива він швидко окупається. Є кілька основних видів опалювальних систем, що працюють на твердому паливі, в даній статті ми розглянемо піролізні котли, які за рахунок свого пристрою мають дуже високі показники продуктивності.

Якщо Ви шукаєте в столиці, то повинні бути готові до того, що купити піролізний котел пропонує на будь-який смак і колір і по дуже різною ціною, у решті міст України попит на них теж не малий, але самий ажіотаж спостерігається в Київській області. Нижче ми обговоримо, на що варто звертати увагу, при виборі такого котла і є взагалі сенс купувати його в своєму місті або ж краще замовити доставку.

Чому саме піролізний?

Для початку давайте обговоримо, чому ж все-таки такий хороший піролізний котел. Суть полягає в тому, що при роботі всередині котла відбувається процес піролізу - через нестачу кисню при горіння, деревина виділяє газ, який повторно запалять, при такому способі досягається температура всередині топки до 1000-1200 ° С. Завдяки такому методу системи, які його використовують, мають високі показники ефективності, потрібна менша кількість палива, а процес розігріву системи до необхідної температури відбувається на порядок швидше.

Якість і на що дивитися.

На даний момент в Україні велика кількість підприємств пропонують котли вітчизняного та зарубіжного виробництва. Якщо ми говоримо про зарубіжні котли, то в більшості випадків вони виконані якісно, ​​надійно і з великою кількістю різних додаткових механізмів, за рахунок цього вони на порядок дорожче (зазвичай в 1,5 рази). Розглядаючи моделі українського виробництва, треба знати, куди дивитися, багато хто з них мають хороші технічні характеристики, але виконані неякісно або ж використовуються більш дешеві матеріали. Є правда і такі, які не поступаються ні за якістю виконання, ні за матеріалами. Наприклад, компанії КотЕко і Донтерм пропонують якісну продукцію в усіх відношеннях, а КотЕко взагалі підписали контракти на постачання обладнання з Європи і роблять у нас в Україні під своїм брендом якісні моделі будь-якої потужності з європейським наповненням.

При виборі піролізного котла звертайте увагу на якість і товщину стали теплообмінника, вона повинна бути не менше 5 мм. Також уточнюйте з чого зроблена форсунка і її вартість, вона служить, як расходник, міняти її треба раз в сезон. ККД у цього типу котлів повинно бути не менше 80%, а тривалість роботи при завантаженій камері від 8 годин. Даний вид належить до групи тривалого горіння, за рахунок особливого способу спалювання палива. За статистикою, більшість таких моделей працюють на дровах, але є і ті які також добре працюють на паливних брикетах. Також приділіть особливу увагу тому, хто є виробником вентиляторів пультів управління, бажано, щоб вони були не українського виробництва (зазвичай так і буває).

Про покупку і доставку.

Якщо Ви остаточно визначилися з моделлю, то це зовсім не означає, що варто шукати її в своєму місті і переплачувати, за те що перекупник доставив модель в Ваше місто. У Києві купити піролізний котел не складе велику праці, більшість офісів, таких фірм знаходиться в Москві, а ось жителям інших регіонів доводиться відмовлятися від деяких моделей, лише тому, що у них вони стоять на порядок дорожче. В цьому випадку є простий вихід, спробуйте вийти на офіційного дилера і на пряму на виробника, в більшості випадків вони ставлять або невелику ціну на доставку або вона взагалі безкоштовна. Наприклад, торгова марка КотЕко, про яку вже згадувалося, моделі до 50 кВт доставляють в будь-яке місто безкоштовно, необхідно лише буде забрати Ваш піролізний котел в найближчому відділення нової пошти і так роблять багато виробників.

Приділіть увагу питанню гарантії, якщо компанія використовує дійсно якісні матеріали і надійну збірку, то гарантія повинна бути не менше 2 років.

Інші новини розділу

наверх