Не треба думати, що доглядати за паркетом складно.

 • 0
 • Кошик порожній

Питання підлоги

Питання підлоги

Питання підлоги

08.05.201542

Не треба думати, що доглядати за паркетом складно.

Постійно підтримуючи підлогу в чистоті, періодично, у міру необхідності, проводячи його шліфування і захищаючи від зовнішніх пошкоджень, ви досягнете того, що ця підлога вам прослужить досить довго. 

Для догляду за лакованими і олійними підлогами слід застосовувати різні очисні засоби. Для миття паркетної підлоги в продажу є спеціальні очисники-клінери (у вигляді аерозолі або концентрату), переваги яких в тому, що вони не залишають після себе ніяких розлучень і після них стать не потребує додаткової вологого прибирання. Якісно захистять ваш підлогу воскові і розчинні поліролі, а також різноманітні паркетні масла. Природно, якщо ви будете виконувати рекомендації їх виробників: кожен засіб на упаковці або в інструкції інформує споживача, як саме слід натирати паркет. Тільки пам'ятайте про те, що кошти, рекомендовані для догляду за посудом, а також всілякі хімічні розчинники ніколи не можна застосовувати для очищення лакованих підлог. 

Паркетні підлоги краще зберігаються, якщо дотримуватися важливих правил по їх змісту на хорошому рівні. Намагайтеся підтримувати температуру повітря в квартирі в межах 20-24 ° С. Згубно діє на паркет і зайва вологість: паркет розбухає, може навіть з'явитися грибок. Допустима вологість повинна бути не більше 60%. Однак якщо ви все-таки не вберегли свою стать - і він хвалькувато від надлишку вологи, зменшити кількість вологи, вирівняти підлогу, а також позбутися від паркетного скрипу допоможе регулярне провітрювання.

 Не забувайте і про кімнатних рослинах, адже вони не тільки створюють затишок у домі, а й впливають на хороший мікроклімат, допомагаючи контролювати вологість.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх