Не треба думати, що доглядати за паркетом складно.

  • 0
  • Кошик порожній

Питання підлоги

Питання підлоги

Питання підлоги

08.05.2015130

Не треба думати, що доглядати за паркетом складно.

Постійно підтримуючи підлогу в чистоті, періодично, у міру необхідності, проводячи його шліфування і захищаючи від зовнішніх пошкоджень, ви досягнете того, що ця підлога вам прослужить досить довго. 

Для догляду за лакованими і олійними підлогами слід застосовувати різні очисні засоби. Для миття паркетної підлоги в продажу є спеціальні очисники-клінери (у вигляді аерозолі або концентрату), переваги яких в тому, що вони не залишають після себе ніяких розлучень і після них стать не потребує додаткової вологого прибирання. Якісно захистять ваш підлогу воскові і розчинні поліролі, а також різноманітні паркетні масла. Природно, якщо ви будете виконувати рекомендації їх виробників: кожен засіб на упаковці або в інструкції інформує споживача, як саме слід натирати паркет. Тільки пам'ятайте про те, що кошти, рекомендовані для догляду за посудом, а також всілякі хімічні розчинники ніколи не можна застосовувати для очищення лакованих підлог. 

Паркетні підлоги краще зберігаються, якщо дотримуватися важливих правил по їх змісту на хорошому рівні. Намагайтеся підтримувати температуру повітря в квартирі в межах 20-24 ° С. Згубно діє на паркет і зайва вологість: паркет розбухає, може навіть з'явитися грибок. Допустима вологість повинна бути не більше 60%. Однак якщо ви все-таки не вберегли свою стать - і він хвалькувато від надлишку вологи, зменшити кількість вологи, вирівняти підлогу, а також позбутися від паркетного скрипу допоможе регулярне провітрювання.

 Не забувайте і про кімнатних рослинах, адже вони не тільки створюють затишок у домі, а й впливають на хороший мікроклімат, допомагаючи контролювати вологість.

Інші новини розділу

наверх