Во-первых, нужно оштукатурить поверхность. Затем убрать набел со стен мокрой тряпкой. Это так же выровняет поверхность. Если есть трещина в штукатурке, то ее нужно расширит, смочить водой и залить штукатурным раствором.
 • 0
 • Кошик порожній

Подготавливаем поверхность под обои

Подготавливаем поверхность под обои

Подготавливаем поверхность под обои

02.07.201325
Высушите поверхность, удалите шероховатости.

Если вы выбрали мучной или крахмальный клейстер, то в него нужно добавить клей и несколько килограмм мелко сеяного мела в ведро объемом 10 литров. Мел добавляется и в другие клейстеры, например в КМЦ. На поверхности не должно быть неровностей, так как они просматриваются сквозь обои.

Проклеиваем поверхности.

Нужно нанести клей на стены, в те места, где будут крепиться обои. Клей нужно тщательно втереть в поры поверхности. Особенно тщательно проклейте верхние части стен, по той линии, где стена переходит в потолок. По этой линии работа выполняется тонкой кистью, а ниже нее маховой.

Оклеиваем бумагой.

Прежде всего, дождитесь, пока просохнет проклейка. Листы бумаги (можно газетные) нужно уложить стопкой, намазать горячим или холодным клеем. Если вы клеите тонкую бумагу, то делайте это внахлестку. Если толстую, то впритык, затем смазывая ее клеем еще несколько раз.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх