Будь-який вид робіт, що належать до капітального будівництва, не можуть бути здійснені без використання спеціального обладнання, яке не просто допомагає у здійсненні та приведенні в життя всіх цих робіт, а й значною мірою спрощує життя будівельникам.

 • 0
 • Кошик порожній

Популярне будівельне обладнання

Популярне будівельне обладнання

Популярне будівельне обладнання

28.11.201440

Будь-який вид робіт, що належать до капітального будівництва, не можуть бути здійснені без використання спеціального обладнання, яке не просто допомагає у здійсненні та приведенні в життя всіх цих робіт, а й значною мірою спрощує життя будівельникам.

Одним із найнеобхідніших і перших у списку потрібного обладнання є автобетонозмішувач, який являє собою, здавалося б, простий вантажний автомобіль, у свою чергу оснащений ємністю, в якій можна перевозити бетон. Ця ємність, крім усього іншого, є обертовою незалежно від стану самого вантажного автомобіля. Саме тому продаж авто бетонозмішувачів до певної міри досить поширена на ринку будівельних матеріалів та обладнання.

Існує чимало різновидів цього будівельного устаткування. І в першу чергу розрізняються вони по тому, як розташована змішувальна установка, і, отже, спрямована розвантаження автомобільного бетонозмішувача. Існують такі машини, в яких розвантаження направлено назад. Такий вид вважається найпрактичнішим та найпоширенішим на території країни. Також існує аналогічний тип, але розвантаження у ньому спрямовано вперед. Такий спосіб дає можливість водієві цієї установки самостійно спрямовувати, керувати та займатися контролем всього процесу розвантаження, при цьому не залишаючи кабіну вантажівки.

Наступною відмінністю може стати тип приводу, який керує змішувальним обладнанням загалом. Насамперед це може бути механічний привід, але цей вид вже застарів і практично не використовується на практиці. У той час, як гідравлічний привід вважається верхом сучасного стандарту, який досить надійний. Що ж стосується відмінності за типом двигунів, які встановлюються в змішувальному обладнанні, то виділяють автономні двигуни, і двигуни, встановлені на шасі. Автономні є досить галасливішими, ніж ті, які працюють за допомогою шасі. Але у свою чергу вони є надійнішими. Якщо відбувається поломка самої електротехнічної машини, то роботи установки, що перемішує, не припиняється, тим самим забезпечуючи безперервне виробництва бетонної суміші. Двигуни, які встановлюються на шасі, є більш екологічно чистими, при цьому вони також менш галасливі. Їх досить легка вага дозволяє зменшити загальну масу автомобільного бетонозмішувача.

Дата публікації: 28.11.14

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх