На Ржевке планирую постройку храма-великана с колокольней в 90 метров высоты. Постройка планируется на территории единственного парка в этом районе. Как указано в проекте 2011 эта территория вместе с прилегающим прудом станут церковным двором.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Постройка 90-метрового храма на Ржевке

Постройка 90-метрового храма на Ржевке

Постройка 90-метрового храма на Ржевке

10.03.201314

Но как не странно, на территории парка храм уже есть. Строительство его началось в августе 2008 года, а с 2011 там ведутся богослужения. Но по документам это не храм, а всего временная постройка - так как в охраняемой зоне других построек не должно бить. Соответственно плану, территория, которую отвели под постройку, вплотную граничит с водоемом. По мнению горожан, эти факты нарушают нормы строительства. А так как высота и размеры будущего храма превышают даже шпиль Адмиралтейства, то это, по крайней мере, как минимум не временная постройка.

Заказчиком данного проекта, скорее всего, являются приход храма Святых Апостолов Петра и Павла. Мнения жителей склоняются к тому, что представители РПЦ действую как лихие застройщики девяностых, сначала построили, а уже потом и оформили. Робота инициативной группы, которая пыталась оттискать хотя бы одного из 150 участников общественных слушаний, в знак поддержки этого строительства, результатов не принесла.

В данное время жителями Ржевки происходит сбор подписей против строительства в парке "Малиновка". Активистами был подготовлен документ и передан главе городе. Все в ожидании реакции властей. 

 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017551 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016459 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016625 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016444 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016480 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016472 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016632 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016489 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх