Радар может начать появляться в гораздо более широком спектре устройств, включая мобильные телефоны, благодаря изобретению размером с ноготь и стоимостью чуть более одного доллара.
 • 0
 • Кошик порожній

Представьте себе телефон, оснащенный радаром

Представьте себе телефон, оснащенный радаром

Представьте себе телефон, оснащенный радаром

24.11.201226
Это устройство может иметь важные применения в автомобильной промышленности, а также мобильных устройствах, робототехники и других приложениях, как говорят его разработчики.

"Насколько я знаю, это самая маленькая полная радиолокационная система в мире", - говорит профессор Кристоф Шейтт, координатор проекта. "Есть и другие чипы, которые работают на частотах выше 100 ГГц, предлагая функции РЛС, но это самый высокий уровень интеграции, который когда-либо был достигнут в кремнии".

Размером всего восемь на восемь миллиметров, чип работает на частоте 120 ГГц, соответствующей длине волны около 2,5 мм. Он использует волны для расчета расстояния до объекта на расстоянии около трех метров с точностью до одного миллиметра. Он также может обнаружить движущиеся объекты и вычислить их скорость при помощи эффекта Допплера.

Кроме того, прибор дешевый и может легко производиться в промышленных масштабах. Каждый миниатюрный радар будет стоить около одного доллара. При таком размере и цене он может легко найти свой путь в мобильные телефоны.

Он также подходит для использования ультразвукового датчика или микроконтроллера.

Несколько компаний уже рассматривают возможность использования этой технологи в своих устройствах, в том числе Bosch, Selmic (Финляндия), и Hightec (Швейцария).

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх