Достаточно часто для отделки половой поверхности выбирается напольная плитка. Данный материал эстетичен и красив, не боится излишней влаги и отличается особенной прочностью.
 • 0
 • Кошик порожній

Преимущества и недостатки напольной плитки

Преимущества и недостатки напольной плитки

Преимущества и недостатки напольной плитки

20.10.201330

По сравнению с ковролином, ламинатом или паркетом напольная плитка не утрачивает цвета и не деформируется под тяжестью техники и мебели. Данный материал может быть самых разнообразных фактур, форм и цветов, что предоставляет возможность его применения в абсолютно всех интерьерах.

Как и у любого иного материала для отделывания пола, у плитки есть также несколько существенных минусов. Плитке присуща высокая теплопроводность. В частности, она остывает за короткое время, отчего в зимнее время без обуви ходить будет не совсем приятно. Возможно, в дальнейшем потребуется проводить отопление "теплый пол". Укладку плитки лучше всего доверять только квалифицированному специалисту. Укладка плитки - довольно длительный и трудоемкий процесс, поэтому, всего скорее, услуги опытного мастера потребуют достаточно значимых сумм.

Если планируется использование напольной плитки в неотапливаемых помещениях, то следует учесть, что рассматриваемый материал морозостоек, в отличие от тех, которые не имеют таких свойств и просто трескаются от холода. Для плитки, способной выдерживать минусовые температуры, не существует особых ограничений. 

 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх