Перед укладкой плитки, Вам необходимо тщательная подготовить поверхность стены или пола - это в первую очередь выравнивание, очистка от пыли, масла, краски, а далее начинается,непосредственно, сам процесс укладки с помощью специального клея для плитки. Хочу отметить, что клей выступает еще и в роли грунтовки, т.к. сглаживает небольшие неровности поверхности.
 • 0
 • Кошик порожній

Применение клея для плиитки

Применение клея для плиитки

Применение клея для плиитки

29.03.201323

Если ранее в роли клея для плитки использовали цементно-песчаный раствор, то в современном обществе - это порошок, разбавляемый водой. В продаже его можно встретить как в сухом виде, так и жидком (мастика). Последняя продается в пластиковых ведрах и готова к применению. Но, более распространен сухой вид клея для плитки - это цементная смесь, в составе которых есть полимерные добавки, влияющие на структуру и свойства смеси.

При выборе клея, необходимо знать следующее: для каких материалов он подходит (бетон, дерево или гибсокартон и т.п.), тип укладываемой плитки (здесь важно ее свойство поглощения влаги) и ее размер, а также, какие это будут работы - внутренние или наружные. Весь клей достаточно водостойкий, однако, например, для наружных работ он должен быть еще морозостойким, влагостойким и довольно прочным.

Если предстоит работать со стеклом или пластиком, то потребуется клей с повышенной прочностью, а для отапливаемых полов или гибсокартона - с повышенной эластичностью. Поэтому, что бы ни возникло никакого недоразумения в процессе работы, нужно изначально сделать правильный выбор клея, учитывая условия его эксплуатации. Сухой клей для плитки довольно прост в приготовлении - разбавляется водой (по инструкции), в результате чего должна получится однородная масса. Плитку необходимо выложить до того, как смесь начнет схватываться, т.к. это повлияет на его схватывание. При работе с крупными размерами плитки клей расходуется примерно в 2 раза.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх