Сьогодні багато хто вважає, що вінілові шпалери є повітронепроникними, але треба розуміти, що це проста помилка. В наш час структура таких шпалер має спеціальні мікропори, за рахунок яких легко пропускається повітря, але затримується волога.

 • 0
 • Кошик порожній

Про вінілові шпалери

Про вінілові шпалери

Про вінілові шпалери

28.01.201329

Сьогодні багато хто вважає, що вінілові шпалери є повітронепроникними, але треба розуміти, що це проста помилка. В наш час структура таких шпалер має спеціальні мікропори, за рахунок яких легко пропускається повітря, але затримується волога.

Сучасні типи вінілових шпалер характеризуються широким різноманіттям різних дизайнів, видів та стилів. Звичайні шпалери з вінілу виготовляються з тисненням на поверхні або малюнком.

Також не менш затребувані і спінені шпалери, які під час виробництва піддаються спеціальної термічної обробки. Вони мають досить оригінальний вигляд та структуру. Що стосується шовкографічних шпалер, то в них між шарами паперу розміщено шовкові нитки.

Якщо говорити про застосування вінілових шпалер, це будь-які приміщення, де необхідно обклеїти стелю або стіни. Незмінною перевагою такого виду шпалер виступає та обставина, що їх легко мити та чистити. А спінені вінілові шпалери, крім усього іншого, можуть згладити дефекти та нерівності поверхні стіни.

Також відзначимо, що сам процес обклеювання поверхні при використанні вінілових шпалер є таким же, як і при обклеюванні звичайних шпалер, але при цьому цей процес має певні особливості, які потрібно обов'язково враховувати для досягнення ефективності кінцевого результату. У процесі обклеювання вініловими шпалерами передбачається використання спеціального гумового валика, що необхідне забезпечення посиленої прокатки стиків біля шпалер. Для швидкого висихання шпалер потрібно буде забезпечити постійну вологість і стабільний температурний режим.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх