Консалтинговая компания "Украинская Торговая Гильдия" (УТГ, Киев), работающая на рынке недвижимости, начала подготовку к продаже около 4 тыс. кв. м торговых площадей в торгово-развлекательном комплексе "Караван" в Киеве. Об этом говорится в сообщении УТГ, обладающей эксклюзивными правами продажи.

 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Продажа около 4 тыс. кв. м торговых площадей в торгово-развлекательном комплексе

Продажа около 4 тыс. кв. м торговых площадей в торгово-развлекательном комплексе

Продажа около 4 тыс. кв. м торговых площадей в торгово-развлекательном комплексе

11.08.200742

"Рынок торговой недвижимости в столице вышел на новый уровень: вместо продажи проектов собственники стали продавать уже работающие торговые и торгово-развлекательные центры, полностью заполненные арендаторами", - говорится в сообщении со ссылкой на слова генерального директора компании УТГ Вадима Непоседова. В сообщении сказано, что подобным образом был продан ТРЦ "Пирамида".  

УТГ отмечает, что покупкой торговой недвижимости в Украине сегодня интересуются как иностранные, так и отечественные компании, имеющие в своей собственности известные брэнды.

По мнению специалистов компании, продажа части объекта дает возможность арендаторам избежать зависимости от повышения арендных ставок.

Общая торговая площадь ТРЦ "Караван" составляет около 40 тыс. кв. м, максимальное количество посетителей - 55 тыс. человек в день.

  Размер арендных ставок в зоне ботиков составляет $200 за кв. м. Такой уровень ставок в успешных проектах позволяет собственникам окупить их в течение всего 2-3 лет. По прогнозам УТГ, стоимость готового бизнеса в Киеве в ближайшее время вырастет. Как сообщало агентство, апрель-июнь компания "Караван" (Киев) закончила с чистой прибылью 0,859 млн. грн.

  ООО "Караван" входит в одноименную группу компаний и является оператором гипермаркета "Караван" (Киев). Торгово-развлекательный комплекс "Караван" открылся 31 октября 2003 г.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017551 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016459 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016625 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016443 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016480 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016472 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016632 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх