Произведение, которое мы неоднократно упоминали в свои статьях, под названием "50 оттенков серого" стало очень популярным среди читателей. Одной из причин такой известности стало то, что книга позволяет улучшить сексуальную жизнь.
 • 0
 • Кошик порожній

Произведение '50 оттенков серого' улучшает сексуальную жизнь

Произведение

Произведение "50 оттенков серого" улучшает сексуальную жизнь

02.09.201226
Многие женщины после прочтения романа стали радовать своих супругов в постели намного чаще. Если раньше они соглашались на секс один раз в неделю, то эротическое произведение подвигло их на трехкратную ответную любовь. А каждая восьмая представительница прекрасного пола вообще готова на этот подвиг ежедневно. Продолжительность постельных игр выросла на 26 часов в год.

Две трети прочитавших произведение женщин отмечают, что теперь занимаются любовью намного дольше, чем обычно. Одна из 25 семейных пар может потратить на это целый час. Ну и конечно, многие попробовали все новые позиции из книги. Теперь при сексе они могут сменить до пяти различных поз.

В общей сложности 64% представительниц слабого пола заявили, что стали более грамотными в постельных вопросах, а 54% женщин сблизились с партнерами эмоционально.

Кроме улучшения качества сексуальной жизни роман способствовал повышению рождаемости. Советы в книге, как зачать ребенка, помогли 9% девушек.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх