Укладка пола по регулируемым лагам, несет в своей основе высокий процент ровной поверхности при завершении роботы, используя для этого специальные стойки и болты. Эту технологию можно использовать не только при новых постройках, но и для ремонтных работ. За сутки можно выложить около 50 кв.м.
 • 0
 • Кошик порожній

Регулируемые полы

Регулируемые полы

Регулируемые полы

23.03.201326

Процесс установки

Для начала нужно разместить непосредственно сами лаги. Лаги, которые сделанные с древесной стружки, нужно заготовить размерами 45*25*200 см. Потом отступите несколько от края несколько сантиметров и установите пластиковые трубки. После чего установите на расстоянии, не превышающем 35 сантиметров, другие крепежные приспособления. На двух метровой лаге должно бить установлено 7 втулок, для закрепления каждого необходимо 3 самореза 2*16 мм. Уровень пола может бить отрегулировать опорой, она может бить 5-35 см.Затем нужно сделать разметку для установления лаг, каждые 30*40 см.Между лагами и стеной должно бить 60 см.

Закрепление чернового пола 

На этом этапе лаги нужно закрепить и выровнять. Для этого нужно просверлить в покрытии отверстия для крепежа, используя закрепление в лагах стойки-болты. Установите в отверстия для крепежа дюбеля. Соедините крепежа, после чего измерьте отклонения и при необходимости выровняйте.

Когда все, выше перечисленное ,будет сделано, можно начинать улаживать чистовой или черновой пол. И после этого завершаете работу финишной отделкой пола. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх