Люди прагнуть поліпшити свої квадратні метри і зробити їх зручніше замовляючи ремонт з переплануванням. Адже в передпокої з площею 5 квадратних метрів важко вільно розвернутися.

  • 0
  • Кошик порожній

Ремонт квартиры с перепланировкой

Ремонт квартиры с перепланировкой

Ремонт квартиры с перепланировкой

20.10.2015151

Люди прагнуть поліпшити свої квадратні метри і зробити їх зручніше замовляючи ремонт з переплануванням. Адже в передпокої з площею 5 квадратних метрів важко вільно розвернутися.

В основному, метою перепланування є розширення простору. Квартири, які були побудовані за часів Радянського Союзу, мають дуже маленьку прихожу і кухню. З цієї причини, об'єднання передпокою і кухні є відмінним рішенням. У цьому випадку одна простора кімната перетворюється у вітальню. З одного боку кімнати облаштовують для кухні, а іншу - в якості залу. Такий вид планування дуже популярний не тільки в маленьких квартирах. Просторі вітальні дуже зручні і виглядають набагато краще. Більш того, з великим простором можна легко втілити свої ідеї в плані дизайну. Говорячи про дизайн, хотілося б поділитися цікавим рішенням для дизайну підлоги. Так звані 3D підлоги стає популярними серед любителів незвичайного інтер'єру. Створюється відчуття, що замість підлогового покриття бачиш мальовничий ставок або великий обрив. Такий ефект дає наклеєна картина, покрита зверху полімерним прозорим лаком.

Дуже часто люди вирішують об'єднати ванну і туалет. Коли будувалися старі будинки, тоді не розраховувалося простір у ванній кімнаті для пральної машини. Зараз багато хто стикається з проблемою установки машинки "автомат", і вирішують звільнити простір, об'єднавши ці дві кімнати. Але в такому плануванні є і багато мінусів. До речі, рішення проблеми з пральною машиною знайшли вчені Японії, вони створили машинку, яку можна повісити на стіну.

Чи не забагато, але є й ті, хто зносить стіну між спальними кімнатами. Як правило, чим більше кімнат в квартирі, тим вони менше по квадратурі. Люди вважають за краще дві просторі спальні, ніж чотири, в яких ліжко ледве влазить. Але, для таких випадків розповім ще одну ідею. Замість звичайної ліжка можна використовувати шафу-ліжко. У зібраному вигляді ця чудо-ліжко виглядає як шафа, але варто потягнути за ручку, як шафа швидко перетворюється в ліжко. Відмінне рішення для вузької спальної кімнати.

Виконуючи ремонт в квартирі, не забудьте про своїх діток. Розширивши простір, напевно знайдеться куточок для шведської стінки. Дитина буде щасливий і здоровий. Ну, якщо дитина ближчий до творчості, то можна замість звичайних шпалер використовувати шпалери розмальовку. Дитячої радості не буде меж.

На завершення хочеться побажати успіхів у ремонті і переплануванні житла.

Інші новини розділу

наверх