Більш затребуваним теплоізоляційним матеріалом на російському ринку, як і раніше залишається хв-вата. Слідом ідуть матеріали синтетичного типу - пінопласт і пінополіуретан. На третє місце можливо помістити неважкі пористі і волокнисті матеріали, наприклад, ековату і перліт.

 • 0
 • Кошик порожній

Різновиди матеріалів для теплоізоляції дахів

Різновиди матеріалів для теплоізоляції дахів

Різновиди матеріалів для теплоізоляції дахів

22.09.201554

Більш затребуваним теплоізоляційним матеріалом на російському ринку, як і раніше залишається хв-вата. Слідом ідуть матеріали синтетичного типу - пінопласт і пінополіуретан. На третє місце можливо помістити неважкі пористі і волокнисті матеріали, наприклад, ековату і перліт.

Плюси мінераловатних продуктів

Для утеплення плоских дахів з не дуже помітним ухилом традиційно застосовують тверді плити з мінеральної вати. Плюсами даного утеплювального матеріалу вважаються вогнестійкість, пожежна безпека, доступна вартість, міцність і несприйнятливість до дії мікроорганізмів.

Особливо затребувана теплоізоляція, зроблена з гірської породи - базальту. Вата базальтова при порівняно дуже великій вазі володіє найкращою жорсткістю, а тому зберігає власну геометрію. В результаті цього в шарі теплоізоляції не виникають містки холоду у вигляді щілин. Тверді плити, можливо, розрізати, вони з легкістю встановлюються і дуже невибагливі до експлуатаційних умов.

Полімерні утеплювачі

До цієї групи продуктів слід віднести пінопласт і екструдований пінополістирол, які виробляються з однакових компонентів, хоча мають різну текстуру. Крім іншого до полімерних теплоізоляторів необхідно віднести пінополіуретан - він володіє меншою теплопровідністю з числа всіх популярних на даний момент утеплювачів. 

Варто зазначити, що нанесення пінополіуретану проводиться способом напилення з утворенням абсолютно безшовного шару. Це властивість вигідно відрізняє його від інших матеріалів. Також, він відмінно поєднується з більшістю будівельних матеріалів і міцно зчіплюється з їх поверхнею. Він не здатний вступити в реакцію з хім. препаратами, не боїться гниття і дії вологості. 

Перевагою теплоізоляційних полімерних матеріалів є те, що вони не електризуються. А значить, дах з цим утепленням не стане притягувати блискавки. 

Зручність монтажних робіт, надзвичайно невелика вага і тривалий період експлуатації полімерних утеплювачів дає можливість використовувати його для теплоізоляції дахів складної конфігурації і досить немаленького обсягу. 

Мінус цих утеплювачів міститься в їх горючості. Хоча вони і зовсім не підтримують самостійного горіння, все-таки плавляться, та до того ж з активним освітою отруйного диму.

 Пінополіуретан і пінополістирол екструдований вживаються набагато рідше пінопласту, тому що це найбільш дорогі мат-ли. Хоча за якістю вони набагато перевершують останній.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх